3.2 C
Berat
Wednesday, December 19, 2018

Në Spitalin e Skraparit vetëm tre mjekë, dy kanë dalë në pension mbahen ende...

e plotë 17 mijë e 400 banorë, vetëm në bashki, nëntë njësi administrative dhe 105 fshatra Spitali i Skraparit është në alarm për sa...

Shtimi i sigurisë, policia e Beratit 15 procedime në një javë

17 dhjetor- Gjatë javës që lamë pas strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Berat kanë proceduar penalisht 15 shtetas. Sipas njoftimit për shtyp të...

Tomori ‘’mbytet’’ në Orikum dhe akuzon arbitrimin

Humbet sërish Tomori dhe komlikon pozitat për sigurimin evendit të pestë që do e...

Berat, Skënderbeu në veprat e autorëve shqiptarë dhe të huaj

14 dhjetor – Viti mbarëkombëtar i Skënderbeut në gjithë vendin u shoqërua me aktivitete të shumta, konferenca, ekspozita dhe shfaqje artistike duke shpalosur figurën...
video

Ministri Lleshaj: Asnjë procedim ndaj studentëve e pedagogëve!

Ministri Lleshaj: Asnjë procedim ndaj studentëve e pedagogëve!
video

Kryemadhi, Ramës: Hyre në politikë si hije, do ikësh si kufomë

Kryemadhi, Ramës: Hyre në politikë si hije, do ikësh si kufomë
video

Rama i fton për dialog në Parlament, studentët: Janë pallavra qeverie!

Rama i fton për dialog në Parlament, studentët: Janë pallavra qeverie!
video

BERAT, GJIMNAZISTET PROTESTOJNE PER STUDENTET

BERAT, GJIMNAZISTET PROTESTOJNE PER STUDENTET

Klosi: Jo vetëm kopsht, por edhe qendër sociale për Urën Vajgurore

13 dhjetor – Mbi 30 fëmijë të moshës 3-6 vjeç, në fshatin Pashalli të Beratit do të mësojnë në një kopsht krejtësisht të...
video

Dhunohet barbarisht në burg shqiptari i akuzuar për vrasjen e studentes greke

Dhunohet barbarisht në burg shqiptari i akuzuar për vrasjen e studentes greke
video

Qytetarët solidarizohen me studentët

Qytetarët solidarizohen me studentët
video

Protesta madheshtore ne Tirane

Protesta madheshtore ne Tirane
video

Merkel duartrokitetet pa fund nga CDU

Merkel duartrokitetet pa fund nga CDU
video

STUDIO PLUS NE BERATI TV: I FTUAR GAZMEND AZIZI, KRYETAR I PD, DEGA...

STUDIO PLUS NE BERATI TV: I FTUAR GAZMEND AZIZI, KRYETAR I PD, DEGA BERAT
video

Alkool dhe shpejtësi marramendëse, blutë e Tiranës “zhdepin” shoferët

Alkool dhe shpejtësi marramendëse, blutë e Tiranës “zhdepin” shoferët
video

Pallati katër katësh përfshihet nga flakët, humbin jetën dy persona

Pallati katër katësh përfshihet nga flakët, humbin jetën dy persona
video

BERAT, PROCEDOHEN PENALISHT 19 SHTETAS

BERAT, PROCEDOHEN PENALISHT 19 SHTETAS
video

Shqiptarët dhe grekët përplasen në New York, ndërhyn policia

Shqiptarët dhe grekët përplasen në New York, ndërhyn policia

Siguria, policia e Beratit 19 procedime në një javë

10 dhjetor – Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Berat gjatë javës së kaluar kanë proceduar penalisht 19 shtetas. Sipas njoftimit për shtyp të...
video

BERAT, PANAIRI DIMEROR “NDEZ” QYTETIN

BERAT, PANAIRI DIMEROR "NDEZ" QYTETIN
video

BERAT, MIRATOHET BUXHETI I BASHKISE PER VITIN 2019

BERAT, MIRATOHET BUXHETI I BASHKISE PER VITIN 2019
video

PRESIDENTI ILIR META VIZITON BERATIN

PRESIDENTI ILIR META VIZITON BERATIN
video

Forcat e Armatosura, certifikohet batalioni “i gatshëm për luftë”

Forcat e Armatosura, certifikohet batalioni “i gatshëm për luftë”
video

Policia vijon kontrollet për sekuestrimin e kapsollave dhe lëndëve piroteknike

Policia vijon kontrollet për sekuestrimin e kapsollave dhe lëndëve piroteknike
video

106 – Vjetori i Krijimit të FA, Xhaçka: Së shpejti në misione paqeruajtëse edhe...

106 - Vjetori i Krijimit të FA, Xhaçka: Së shpejti në misione paqeruajtëse edhe nën ombrellën e OKB
video

RAMA FTON “NGELSAT” NË BISEDIME, STUDENTËT THUMBOJNË MINISTREN PËR MESATAREN

RAMA FTON “NGELSAT" NË BISEDIME STUDENTËT THUMBOJNË MINISTREN PËR MESATAREN
video

BERAT, DEMOKRATET ZGJEDHIN KRYETARIN

BERAT, DEMOKRATET ZGJEDHIN KRYETARIN
video

BERAT, ZERO TE PREKUR NGA AIDS

BERAT, ZERO TE PREKUR NGA AIDS

Tomori humbet me përmbysje në Kavajë

Tomori nuk ia del dot në transfertën kavajase duke humbur edhe e mbyllën pjesën e par në avantazh. Beratasit kanë bërë një ndeshje të...

Financimet nga BE, Soreca vizitë në bashkinë e Beratit

8 dhjetor – Kryetari i bashkisë së Beratit, Petrit Sinaj priti sot në ambientet e baskisë, ambasadorin e Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi...

NA NDIQNI NE RRJETET SOCIALE

9,309FansaPëlqeje
276AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA QARKU BERAT