3.2 C
Berat
Wednesday, December 19, 2018

Ekskluzive/ Zbulohet se ku ka lindur ne te vertete aktori Aleksander Moisiu

Ekskluzive/ Zbulohet se ku ka lindur ne te vertete aktori Aleksander Moisiu https://youtu.be/XpXvksjhqNY   Emisioni i plote
video

Emisioni Studio Plus ne Berati TV: te ftuar Paulo Muner dhe Arben Jaupaj

Emisioni Studio Plus ne Berati TV: te ftuar Paulo Muner dhe Arben Jaupaj
video

TV BERATI – “STUDIO PLUS” : I FTUAR EUGEN KALLFANI

TV BERATI - "STUDIO PLUS" : I FTUAR EUGEN KALLFANI
video

TV BERATI – “STUDIO PLUS” : I FTUAR NAMIR LAPARDHAJA, SEKRETAR I PD BERAT

TV BERATI - "STUDIO PLUS" : I FTUAR NAMIR LAPARDHAJA, SEKRETAR I PD BERAT
video

TV BERATI – “STUDIO PLUS” : I FTUAR DEPUTETI FADIL NASUFI

TV BERATI - "STUDIO PLUS" : I FTUAR DEPUTETI FADIL NASUFI
video

Permbledhja javore 13 Janar

Permbledhja javore 13 Janar
video

Takimi i Mengjesit: Tifozat Kuq e Zi​

Takimi i Mengjesit: Tifozat Kuq e Zi​
video

Takimi i Mengjesit ne TV Berati: “shtepia e perbashket”

Takimi i Mengjesit ne TV Berati: "shtepia e perbashket"
video

“STUDIO PLUS” NE TV BERATI: PREFEKTI I QARKUT BERAT NE NJE RREFIM NDRYSHE

"STUDIO PLUS" NE TV BERATI: PREFEKTI I QARKUT BERAT NE NJE RREFIM NDRYSHE
video

BERATI TV, EMISIONI STUDIO PLUS: i ftuar Kryetari i Këshillit të Qarkut z....

Kryetari i Këshillit të Qarkut z. Fatlli Adilaj në një bisedë me gazetarin e Berati TV Sokol Ferro, lidhur me misionin dhe vizionin e...
video

Emisioni Studio Plus – Cdo te Hene ne TV Berati – Ora 20:15

Emisioni Studio Plus - Cdo te Hene ne TV Berati - Ora 20:15

NA NDIQNI NE RRJETET SOCIALE

9,309FansaPëlqeje
276AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA QARKU BERAT