admin

oriz.jpg

Oriz me perime

Kur vjen puna tek pjatat e thjeshta dhe të shijshme, shumicës i shkon mendja tek orizi. E pëlqyeshme dhe e dëshirueshme në tavolinë, kjo është receta që ju propozojmë sot. Nevojiten: ▪ 200 g misër,▪ 200 g bizele,▪ 2 karota,▪… Read More »Oriz me perime