1.9 C
Berat
Saturday, January 19, 2019

Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë për moshat. Zbuloni kundërshtarin e Tomori U19

Në ambientet e FSHF është hedhur edhe shorti për ndeshjet e Kupës së Shqipërisë për moshat U17 dhe U19. Këtë vit pasi luan në...

Mbaroi studimet, Zyra e Punës ndërmjetëson punësimin në Bashkinë Berat

Matilda Merdari pasi përfundoi studimet master shkencor dega ‘Menaxhim Bankar’ pranë Universitetit të Tiranës, Fakulteti Ekonomik, u regjistrua në Zyrën Punës Berat si punëkërkuese...
video

Austri, stop trenit për të shpëtuar drerin nën dëborë

Austri, stop trenit për të shpëtuar drerin nën dëborë SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Avioni “spiun” kinez, kap targën e makinës nga 3000 metra lartësi

Avioni “spiun” kinez, kap targën e makinës nga 3000 metra lartësi SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Edi Rama: Ja provat per bonusin e bebeve

Edi Rama: Ja provat per bonusin e bebeve SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Universiteti i Tiranës thirrje studentëve t’i rikthehen procesit mësimor

Universiteti i Tiranës thirrje studentëve t'i rikthehen procesit mësimor SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO ...
video

Fëmijë të lidhur pas tavolinave dhe me letra në gojë, pranga 4 edukatoreve

Fëmijë të lidhur pas tavolinave dhe me letra në gojë, pranga 4 edukatoreve SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Tomori afron një guineas në mbrojtje

Tomori vazhdon me lëvizjet në merkato dhe sot ka bërë edhe afrimin e radhës. Bëhet fjalë për mbrojtësin nga Guinea, Olivier Dore. Mbrojtësi në...
video

Ishte bllokuar në mal, alpinistja u shpëtua me helikopter

Ishte bllokuar në mal, alpinistja u shpëtua me helikopter SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Shpëtohet 58-vjeçarja, helikopteri i ushtrisë e transporton në spital

Shpëtohet 58-vjeçarja, helikopteri i ushtrisë e transporton në spital SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Aeroplani del nga pista e shpërthen në flakë, 1 i mbijetuar

Aeroplani del nga pista e shpërthen në flakë, 1 i mbijetuar SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Bashkia Skrapar, padi penale për Prefektin e Beratit, Harilla Dafa: Shpërdoroi detyrën

Bashkia e Skraparit ka bërë gati dhe do të depozitojë në organin e Prokurorisë padinë për shpërdorim detyre ndaj prefektit të qarkut Berat, Harrilla...

Berat, festohet 106 – vjetori i krijimit të Policisë së Shtetit

  Në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë së Beratit u festua sot 106 – vjetori i krijimit të Policisë së Shtetit. Me këtë rast Orkestra...
video

2-vjeçari i “vjedh” shfaqjen babait guvernator të Kalifornisë

2-vjeçari i “vjedh” shfaqjen babait guvernator të Kalifornisë SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Qyteza më e ftohtë në botë, – 46 °C në dimër!

Qyteza më e ftohtë në botë, – 46 °C në dimër! SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

ZDF në konviktet e studentëve: Muret me myk, qeveria në luks!

ZDF në konviktet e studentëve: Muret me myk, qeveria në luks! SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Punime intensive, drejt përfundimit autostrada Tiranë-Elbasan

Punime intensive, drejt përfundimit autostrada Tiranë-Elbasan SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Tomori në merkato. Largohet kapiteni, vjen një sulmues

Dita e sotme sërish ka qënë aktive për Tomorin në merkato, si në hyrje edhe në dalje. Kjo pasi në faqen zyrtare të klubit...

Tomori largon një mesfushor

Vjen edhe largimi i radhës nga Tomori dhe bëhet fjalë për mesfuushorin kuçovar Ardian Gega. Pas rënies së Naftëtarit në Kategorinë e Dytë ai...

Berat/ Worshop mbi rëndësinë e angazhimit dhe konsultimit publik efektiv

  11 janar – Në Berat vijon workshopi me përfaqësues të NJQV-ve për të diskutuar mbi rëndësinë e angazhimit dhe konsultimit publik efektiv. Nënkryetarë të bashkive,...
video

Moti i keq izolon 50 mijë familje në veri të Shqipërisë

Moti i keq izolon 50 mijë familje në veri të Shqipërisë SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Ndalimi i basteve sportive – Procedohen penalisht 7 persona

Ndalimi i basteve sportive - Procedohen penalisht 7 persona SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Mendoni se shpëtuat nga policët, gaboheni: Tani ju survejojnë kamerat

Mendoni se shpëtuat nga policët, gaboheni: Tani ju survejojnë kamerat SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Emocionuese, kapitenia kthehet nga Afganistani, ja si e pret i biri

Emocionuese, kapitenia kthehet nga Afganistani, ja si e pret i biri SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Pajisja me karta ID e rreth 1.4 mln shtetasve që u skadojnë në 2019

Pajisja me karta ID e rreth 1.4 mln shtetasve që u skadojnë në 2019 SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

TIRANE, NXENESIT VIZITOJNE POLICINE E SHTETIT

TIRANE, NXENESIT VIZITOJNE POLICINE E SHTETIT SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

SHFAQET SEMUNDJA E FRUTHIT NE BERAT

SHFAQET SEMUNDJA E FRUTHIT NE BERAT SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Lojërat e fatit, procedohet një shtetas në Berat

10 janar Në zbatim të planit të masave për evidentimin e ushtrimit dhe zhvillimit të kundraligjshëm të lojërave të fatit, Policia e Shtetit...

Shlyerje pagash, stërvitje kështu Tomori nis 2019

Pas vendosjes së trajnerit të ri të skuadrës, Santiliano Dule ditën e premte u bë edhe grumbullimi i parë i skuadrës por jo i...
video

Banorët e “Astirit” me pishtarë drejt shtëpisë së Ramës në Surrel

Banorët e “Astirit” me pishtarë drejt shtëpisë së Ramës në Surrel SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

NA NDIQNI NE RRJETET SOCIALE

10,000FansaPëlqeje
301AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA QARKU BERAT