Vjen ne Berat me nje ekspozite personale artisti beratas Jorgaq Gogu

Te dielen me 15 Shtator vjen ne Berat me nje ekspozite personale artisti beratas Jorgaq Gogu. Jorgaq Gogu nga viti 1965 kur mbaroi studimet si...

Konstituohet Këshilli i Qarkut Berat, kryetar i ri zgjidhet Donald Molishti

U konstituua sot Këshilli i qarkut Berat ku të pranishëm ishin ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, kryetari i bashkisë Berat, Ervin Demo...
video

NJESIA ELITE QE DO TE GODASE 'TE FORTET' NE SHQIPERI

NJESIA ELITE QE DO TE GODASE 'TE FORTET' NE SHQIPERI [youtube https://www.youtube.com/watch?v=PxPFeYYA-p0?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

OPOZITA HOMAZHE TEK MEMORIALI I AZEM HAJDARIT

OPOZITA HOMAZHE TEK MEMORIALI I AZEM HAJDARIT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=bqmUeMxZQsk?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

RAMA JEP NJOFTIMIN E RENDESISHEM PER SHOFERET

RAMA JEP NJOFTIMIN E RENDESISHEM PER SHOFERET [youtube https://www.youtube.com/watch?v=bNTEuuG_a30?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

SHBA, SEMUNDJE NGA CIGARET ELEKTRONIKE

SHBA, SEMUNDJE NGA CIGARET ELEKTRONIKE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=3yA5_M0MB54?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

TURISTI NDERHYN TE MBROJE QENIN, SHQIPTARET E DHUNOJNE

TURISTI NDERHYN TE MBROJE QENIN, SHQIPTARET E DHUNOJNE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=jqF03UI3_FI?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Berati në 75-vjetorin e çlirimit

Në qytetin e Beratit u zhvillua sot ceremonia e organizuar për 75-vjetorin e çlirimit të qytetit. Në këtë ceremoni morën pjesë zv.kryeministri Erjon Braçe, ministri...

Sistemi audio-guidë në muzeun “Onufri” me 40 rubrika informuese në 4 gjuhë të huaj

  Që prej 2 shtatorit një alternativë të re dhe inovative është vënë në shërbim për vizitorë në Muzeun Kombëtar Ikonografik “Onufri”. Muzeu Kombëtar Ikonografik “Onufri”...

FOTO/ Berat, nis restaurimi i banesës Llazar Zanati monument kulture

  12 shtator – Banesat karakteristike të qytetit të Beratit, reflektojnë influencat e traditës së banesave popullore ballkanike, që datojnë kryesisht në shekujt e 18...

Follow us

14,000FansaPëlqeje
25,000NdjekësitNdjek
25,000AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA BERATI