video

BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN

BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN [youtube https://www.youtube.com/watch?v=nGBzedsH3UI?rel=0&w=580&h=385] BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN
video

Protesta e opozites Berat, Bashkia kerkon lirimin e objekteve te tyre

Protesta e opozites Berat, Bashkia kerkon lirimin e objekteve te tyre [youtube https://www.youtube.com/watch?v=5mE5dJI4HSA?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Lirimi i ambienteve te KZAZ Berat, Sinaj: Do TE HIQEN NGA CDO AMBIENT NE...

Lirimi i ambienteve te KZAZ Berat, Sinaj: Do TE HIQEN NGA CDO AMBIENT NE PRONESI TE BASHKISE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=IuLgUWhrpgY?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO...
video

BERAT, RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT

RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=e4EJEIrWB2s?rel=0] RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT

Procedohen 40 persona që sulmuan KZAZ-të në Berat dhe Skrapar

20 qershor – Rreth 40 persona janë proceduar në gjendje të lirë, pasi tentuan të futen forcërisht në ambientet e KZAZ nr. 64...

Me autobusë e mjete private, protestuesit nisen nga Berati

Rreth 1 200 protestues nga opozita janë nisur nga Berati drejt Tiranës, për t’ju bashkuar protestës së radhës së opozitës që është vendosur të...

Nga nxitja e bujtinave dhe rilindje e fshatrave me potenciale turistik, projektet e kandidatit...

18 qershor – Rilindja rurale duhet të shtrihet në njësitë që janë asete për paketën turistike që ofron Berati, si Droboniku apo...

Klosi: Berati pikë e rëndësishme turistike për Ballkanin

  Në qarkun e Beratit u zhvillua sot mbledhja e radhës e Task Forcës së turizmit. I pranishëm në këtë takimi ishte dhe ministri i...

Berat/ Demo takim me fermerët: Përmirësim i infrastrukturës së zonave bujqësore

Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Beratit, Ervin Demo, zhvilloi sot një takim me fermerët e Velabishtit më të cilët diskutoi për problematikat...

Ervin Demo: Pas 30 qershorit do t’ia kthejmë bashkinë e Beratit qytetarëve

  Në 4 vjet Berati është lënë pas dore dhe pas 30 qershorit do t’ia kthejmë bashkinë qytetarëve. Kështu u shpreh sot kandidati i Partisë Socialiste...

Follow us

14,000FansaPëlqeje
25,000NdjekësitNdjek
25,000AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA BERATI