24.7 C
Berat
Thursday, June 20, 2019

Videolajm/ Ja sa militantë e shoqërojnë Bashën në Berat (dhe arsyeja pse nuk do...

Lulzim Basha është betuar që këtë të shtunë do ta rrëzojë Kryeministrin Rama dhe për këtë ka ndërmarrë një fushatë takimesh nëpër qytete. Siç shihet...

Berat/ Basha: Balla e Gjiknuri kërcënuan KQZ, tabulatet te ndërkombëtarët

BERAT Kreu i PD-së Lulzim Basha tha nga Berati se Taulant Balla dhe Damian Gjiknuri janë kapur duke iu bërë presion 4 anëtarëve të KQZ...

FOTO/ Berat, ndërhyrje restauruese në banesën e familjes Gjika

  21 maj – Specialistët e mirëmbajtjes së DRKK Berat kanë filluar ndërhyrjen restauruese në çatinë e banesës së familjes Gjika, në lagjen Kala. Pas hartimit...

Basha nga Berati: Pazar me Ramën kurrë më. Largimi i tij i panegociueshëm

BERAT “Nuk ka kompromis me të keqen. Nuk ka Pazar me Edi Ramën”. Kështu deklaroi kryedemokrati Basha nga Berati ku ka zhvilluar një takim me...

Basha nga Berati: Asgjë nuk na ndal, luftojmë për një kauzë të drejtë

BERAT Kryedemokrati Lulzim Basha tha se bashkimi i qytetarëve rreth opozitës është i vetmi bashkim kushtetues. Nga Berati ku zhvilloi një takim me qytetarët, Basha...

Basha i emocionuar nga pritja në Berat: Mesazhi më i qartë

BERAT Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka gjetur një pritje entuziaste në Berat ku ndodhet pasditen e sotme për një takim me aktivin e...

Basha ‘live’ rrugës për në Berat: Do çmontojmë bandën në pushtet

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka hyrë në një lidhje ‘live’ rrugës për në Berat ku ka treguar dhe pritjen e rezervuar nga...

Transportonin pllaka guri dekorativ të nxjerra nga Mali i Tomorrit, bien në pranga dy...

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Skraparit pasi janë kapur duke transportuar gurë dekorativ që ishin nxjerrë në mënyrë të paligjshme...

Rritja e sigurisë, policia e Beratit 21 procedime në një javë

20 Maj-  Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Berat janë të angazhuara maksimalisht në parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë javës së kaluar...

Berat, ekspozohen për herë të parë 13 ikona të mjeshtërave ikonografë

  Në Muzeun Ikonografik Onufri, Berat është hapur për vizitorët ekspozita e veçanta “Thesare të Fjetura”. “Thesare të fjetura” po ngjall interes tek vizitorët pasi paraqet...
video

DITA KOMBETARE E MUZEVE/ PREZANTOHET LIBRI "KISHAT E KALASE SE BERATIT"

DITA KOMBETARE E MUZEVE/ PREZANTOHET LIBRI "KISHAT E KALASE SE BERATIT" [youtube https://www.youtube.com/watch?v=kHs9ifKfWig?rel=0&w=580&h=385] DITA KOMBETARE E MUZEVE/ PREZANTOHET LIBRI "KISHAT E KALASE SE BERATIT"
video

ERVIN DEMO, KANDIDATI ZYRTAR I PS PER BERATIN

ERVIN DEMO, KANDIDATI ZYRTAR I PS PER BERATIN [youtube https://www.youtube.com/watch?v=bwMxRSky34Y?rel=0&w=580&h=385] ERVIN DEMO, KANDIDATI ZYRTAR I PS PER BERATIN
video

EMISIONI STUDIO PLUS/ TEMA: BULLIZMI NE SHKOLLA

EMISIONI STUDIO PLUS/ TEMA: BULLIZMI NE SHKOLLA [youtube https://www.youtube.com/watch?v=Cobt_Lmm_Yk?rel=0&w=580&h=385] EMISIONI STUDIO PLUS/ TEMA: BULLIZMI NE SHKOLLA

Mbyllet sezoni, Tomori nuk fiton as për moral

Tomori e ka mbyllur me humbje këtë sezon duke mos fituar as ndeshjen e fundit, që mund të ishte një fitore morali ndaj Pogradecit....

Zgjedhjet lokale/ Kandidatët e PS për Këshillin Bashkiak të Beratit, ja emrat

Lista zyrtare me emrat qe mund te lexoni me poshte eshte dorezuar tashme ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve. LISTA E KANDIDATËVE TË PARTISË SOCIALISTE PËR...

Tomorin nuk e ‘’shpëton’’ as Kamza

Sot Tomori do të luaj sfidën përmbyllëse në këtë sezon të dështuar në Kategorinë e Parë kundra Pogradecit. Pas ndeshjes së humbur javën e...

Berat/ Projekti “Të lexojmë një përrallë” bën bashkë nxënësit e shkollave

  17 maj-Në mjediset e bibliotekës “Vexhi Buharaja” po vijon zbatimi i projektit “Të lexojmë një përrallë”, ku për çdo javë një person publik u...

Berat, pas 30 vjetësh në harresë rikonstruktohet palestra e gjimnastikës

  17 maj – Në qytetin e Beratit po vijojnë punimet për rikonstruksionin e palestrës së gjimnastikës në lagjen “Donika Kastrioti”. Vlera e investimit të...

Moti për ditën e premte, 17 maj 2019!

Shqipëria Moti – E premte, 17 Maj 2019 ---------------------------------------------------------------- Sipas MeteoAlb: Deri në mesditë i gjithë vendi do të DOMINOHET nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta....
video

PARTITE OPOZITARE NE PROTESTE

PARTITE OPOZITARE NE PROTESTE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=PqDevY_sKzs?rel=0&w=580&h=385] PARTITE OPOZITARE NE PROTESTE SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Muaji i Ramazanit, panair turk për bamirësi në Tiranë

Muaji i Ramazanit, panair turk për bamirësi në Tiranë [youtube https://www.youtube.com/watch?v=vbssyNYlogM?rel=0&w=580&h=385] Muaji i Ramazanit, panair turk për bamirësi në Tiranë SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO...
video

SHBA DERGON RAKETA DHE LUFTEANIJE NE LINDJEN E MESME

SHBA DERGON RAKETA DHE LUFTEANIJE NE LINDJEN E MESME [youtube https://www.youtube.com/watch?v=Uva-qTWLNJU?rel=0&w=580&h=385] SHBA DERGON RAKETA DHE LUFTEANIJE NE LINDJEN E MESME SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO...
video

EDUKIMI I PERSONAVE ME AUTIZEM

EDUKIMI I PERSONAVE ME AUTIZEM [youtube https://www.youtube.com/watch?v=vm032Qhe1AQ?rel=0&w=580&h=385] EDUKIMI I PERSONAVE ME AUTIZEM SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

RINDERTIMI I KATEDRALES NOTRE DAME

RINDERTIMI I KATEDRALES NOTRE DAME [youtube https://www.youtube.com/watch?v=9CQnG47J8mI?rel=0&w=580&h=385] RINDERTIMI I KATEDRALES NOTRE DAME SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

REJA, TRAJNERI I RI I KOMBETARES

REJA, TRAJNERI I RI I KOMBETARES [youtube https://www.youtube.com/watch?v=mRXD1wa_uiw?rel=0&w=580&h=385] REJA, TRAJNERI I RI I KOMBETARES ...
video

GAZETARET NE PROTESTE

GAZETARET NE PROTESTE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=xK7157YnvTY?rel=0&w=580&h=385] GAZETARET NE PROTESTE SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

RIKITHIMI I VIZAVE PER SHQIPERINE

RIKITHIMI I VIZAVE PER SHQIPERINE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=I1lH6_ZSl1U?rel=0&w=580&h=385] RIKITHIMI I VIZAVE PER SHQIPERINE SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

SEKRETARI I PD NE PROKURORI

SEKRETARI I PD NE PROKURORI [youtube https://www.youtube.com/watch?v=HFl8rv1KIYs?rel=0&w=580&h=385] SEKRETARI I PD NE PROKURORI SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

STAMBOLLI DO TE PERSERISE ZGJEDHJET

STAMBOLLI DO TE PERSERISE ZGJEDHJET [youtube https://www.youtube.com/watch?v=1oMGQ2c9b6Y?rel=0&w=580&h=385] STAMBOLLI DO TE PERSERISE ZGJEDHJET SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

NAMAZI I TERAVISE NE TIRANE, PRISHTINE DHE SHKUP

NAMAZI I TERAVISE NE TIRANE, PRISHTINE DHE SHKUP [youtube https://www.youtube.com/watch?v=90YrxquMZW8?rel=0&w=580&h=385] NAMAZI I TERAVISE NE TIRANE, PRISHTINE DHE SHKUP SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI...

NA NDIQNI NE RRJETET SOCIALE

12,357FansaPëlqeje
601AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA QARKU BERAT