24.7 C
Berat
Thursday, June 20, 2019

Tomori fiton në Ballsh dhe eleminohet në tavolinë

Kjo sfidë nga beratasit ishte parë me më shumë interes kundrejt sfidës së parë duke hedhur në fushë më shumë futbollist formacioni. Pjesa e parë...

Berat-Skrapar/ Finalizohet me sukses operacioni policor “AGIMI” , sekuestrohen 297 kile drogë

Gjatë orëve të para të mëngjesit Sektori për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat, në kuadër të operacionit policor...

Skandali/ Sallat e operacioneve në Berat jashtë kushteve higjienike dhe me infeksione

Fiks Fare lëshoi këtë të hënë për të disatën herë alarmin për rrezikun e infeksioneve që mund të marrin pacientët në sallat e operacionit...

Firmoset në Berat deklarata e paqes

Edukimi i brezit të ri me kulturën e paqes është kontributi më i mirë për një të ardhme më të mirë. Për një shoqëri...

Vjen tapeti në Berat, gati për Bylisin

Pas fitores në derbi ndaj Naftëtarit nj tjetër lajm i mirë vjen për Tomorin. Sot në Berat ka mbërritur edhe tapeti artificial, i cili...

Ekspozita “Bolero” sjellë në Berat Miradije Ramiqin

25 vepra të realizuara në disa vite krijimtari, ku piktura shkon përkrah me mësimdhënien. 25 piktura ku ngjyrat ndërthuren mes tyre për të përcjellë...

Berat/ Dhunë, goditje dhe tentativë vrasjeje mes kunatave

Një 52-vjeçare nga qyteti i Beratit është dhunuar fizikisht nga kunata e saj. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e 52-vjeçares...

Berat, aksident tek kthesa e Lapardhasë

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Kryqëzimin e Lapardhasë, Berat. Mësohet se dy makina janë përfshirë në aksident, njëra...
video

Në Kumanovë gati gjendje lufte

Televizioni shqiptar TV FESTA nga Kumanova përmes një xhirimi ekskluziv dëshmon përleshjet e armatosura që nga orët e hershme të mëngjesit në lagjen shqiptare...
video

Shefi i krimeve shan dhe kërcënon me armë protestuesit në Kukës

Një video nga protesta e sotme në Kukës, e cila degjeneroi në përplasje me policinë. Në pamje shihet shefi i Krimeve të Kukësit, i...

NA NDIQNI NE RRJETET SOCIALE

12,357FansaPëlqeje
601AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA QARKU BERAT