video

Ekskluzive / Sot në 20:15 Ervin Demo rrëfen në Berati TV projektet e reja...

Ekskluzive / Sot në 20:15 Ervin Demo rrëfen në Berati TV projektet e reja të Bashkisë Berat [youtube https://www.youtube.com/watch?v=AixJyFMlVrk?rel=0&w=580&h=385] Ekskluzive / Sot në 20:15 Ervin Demo...

Ervin Demo: Pas 30 qershorit do t’ia kthejmë bashkinë e Beratit qytetarëve

  Në 4 vjet Berati është lënë pas dore dhe pas 30 qershorit do t’ia kthejmë bashkinë qytetarëve. Kështu u shpreh sot kandidati i Partisë Socialiste...

E rëndë në Berat, përmbyset traktori, humb jetën drejtuesi

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Pashalli të Urës Vajgurore në Berat. Shtetasi G.H, 60 vjeç, duke drejtuar mjetin zetor është...

Berati prej 11 vjetësh një nga thesaret e trashëgimisë kulturore botërore

  Data 8 korrik 2008 shënon një datë të veçantë për qytetin e Beratit dhe vlerave që ai përfaqëson. 11 vjet më parë në sesionin...

Video/Stuhi e rrebeshe shiu në Berat, gurët e degët mbulojnë rrugët

Stuhi të forta ere dhe rrebeshe shiu kanë pushtuar pasditen e sotme edhe qytetin e Beratit, duke rrezikuar seriozisht rrëzimin e pishave e pemëve...
video

MASAT NGA POLICIA PER SEZONIN TURISTIK VEROR NE BERAT

MASAT NGA POLICIA PER SEZONIN TURISTIK VEROR NE BERAT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=B3kn7_1Gt34?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

I quajti burrin “fshatar nga Berati”, vajza refuzon publikisht lotët dhe faljen e babait...

Naimi ka katër muaj që nuk komunikon me vajzën e tij Tean sepse kjo e fundit, sipas babait, është lënduar nga një fjalë e...

Berati, qyteti impresionues i 70 mijë vizitorëve në 7 muajt e parë

3 gusht – Qyteti 2400-vjeçar i Beratit, i njohur jo vetëm për bukurinë e tij të rrallë, por edhe për mikpritjen, vazhdon...

Florian Mima dhe Eno Bozdo,takim me bizneset në qytetin e Beratit. Bizneset beratase ankohen...

BERAT Florian Mima dhe Eno Bozdo,kanë zhvilluar sot në Berat një tur  takimesh në disa prej bizneseve të vogla që operojnë në Rajonin Nr.2 të...
video

JU PRISH TUBACIONI, PLAKU QELLON ME ARME ADMINISTRATORIN E PALLATIT

JU PRISH TUBACIONI, PLAKU QELLON ME ARME ADMINISTRATORIN E PALLATIT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=i5IQDLYpLHc?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Follow us

30,000FansaPëlqeje
40,000NdjekësitNdjek
40,000AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA BERATI