Berat/ Vetëv aret në kasollen e bagëtive, trupi i pa jetë u gjet nga...

Një ngjarje e rë ndë ka ndodhur sot në fshatin Lumas të Bashkise së Kuçovës. Një 55-vjeçar ka vendosur t’i japë fu nd jetës...

Hyri të vidhte pula në Kuçovë, pronari kap hajdutin dhe e dhunon egërsisht

  KUÇOVË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar gjatë natës në qytetin e Kuçovës. Një 52-vjeçar,teksa ka hyrë në ambientet e një banese ka tentuar...

Berat/ Vrau qiradhënësin me kallashnikov, jepet masa për autorin e vrasjes. Çfarë tha para...

  Gjykata e Beratit ka lënë në burg Vangjel Polovinën, autorin e vrasjes së Ajet Gunelit dy ditë më parë. 44-vjeçari ka pranuar se ka...

Tmerr në Kuçovë/ 57 vjeçari kryen marrëdhënie seksuale me vajzën 10 vjeçe

  Ngjarje e rëndë në qytetin e Kuçovës. Forcat e rendit arrestuan në flagrancë një 57 vjecar me iniciale V.M. Ky shtetas dyshohet se ka kryer marrëdhënie...

KUÇOVË/ Godet me sende të forta të moshuarin, arrestohet 35-vjeçari

  KUÇOVË- Goditi me sende të forta, një shtetas të moshuar, pas një konflikti për motive të dobëta, vihet në pranga 35-vjeçari. Ky shtetas kundërshtoi...
23-vjeçarit në Berat

Ishte zhdukur prej 4 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 23-vjeçarit në Berat

Mëngjesin e sotëm është gjetur i mbytur në ujërat e rezervuarit të fshatit Sqepur 23-vjeçari, Llazar Palla. Prej katër ditësh Palla ishte denoncuar nga familjarët...