Policia bllokon rrugët drejt malit të Tomorrit, pronarët e guroreve akuza Klosit: Po favorizon...

Policia e Beratit ka bllokuar sot të gjitha rrugët që të çojnë drejt Malit të Tomorrit. Prej disa orësh, makina turistësh e vizitorësh si...

Një rast me koronavirus/ Poliçani në karantinë, ja pse rrezikohen 10 mijë banorë

Një 79-vjeçar nga qyteti i Poliçanit ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Pacienti kishte 5 ditë me temperaturë 38, probleme të theksuara në frymëmarrje, me kollē...

U shfaq rasti i parë me koronavirus, Poliçani merr masën ekstreme për dy javët...

Bashkia e Poliçanit ka vendosur që të bllokojë çdo aktivitet në territorin e saj për 2 javët e ardhshme pas shfaqjes së rastit të...

Rasti i parë me koronavirus në Poliçan, 79-vjeçari dyshohet se u infektua nga fëmijët

Shënohet rasti i parë me koronavirus në Bashkinë e Poliçanit. 79-vjeçari A.L. pas analizave të bëra  rezulton pozitiv.   Menjëherë janë vënë në lëvizje gjith stafi...

Berati, qarku më i dobët futbollistikisht në Shqipëri

Në mbyllje të sezonit të shkuar asnjë prej skuadrave të qarkut Berat nuk bëri diçka të mirë madje rënia e Tomorit në Kategorinë e...

KKT miraton zgjerimin e Tomorrit, Klosi: Guroret në filtër, rrezikohet edhe uji në Berat,...

I gjithë mali i Tomorrit do të jetë zonë e mbrojtur. Vendimi u mor në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Territorit. Për Ministrin e...

Moti i keq, rrëshqitje gurësh në Berat

Reshjet e shumta të shiut kanë shkaktuar rënie të gurëve edhe në disa rrugë në Berat. Informacionet bëjnë me dije se si pasojë e rreshjeve...

Futi Poliçanin 2 javë në karantinë, Zotka tregon si reaguan qytetarët

  Pacienti zero në Poliçan është shëruar nga koronavirusi dhe ka lënë spitalin. Në një intervistë për Abc News, kryebashkiaku Adriatik Zotka foli për situatën...

Policia dhe ushtria aksion në Berat. Ndëshkohen 225 këmbësorë, drejtues mjetesh dhe pronarë lokalesh

BERAT Mungesa e përgjegjshmërisë për të respektuar rregullat dhe oraret e karantinës, ka ashpërsuar kontrrollet e Drejtorisë Vendore të Policisë Berat, e cila ka intensifikuar...

Zyrtare/ 16 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri,...

Ka shkuar në 377 numri i të prekurve në vend nga covid-19. 16 raste të reja, janë regjistruar 24 orët e fundit. Dr. Mira Rakacolli, Zv/Ministre...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT