Skip to content

POLITIKA

LSI-ja, opozita dhe tepsia

Nga Namir Lapardhaja Pasi bashkoi votat me PS-ne ne keshillin bashkiak te Tiranes, te njejten gje LSI-ja paska bere sot edhe ne Durres. Ndersa ne kryeqytet vota “shkau” si per inerci, ne qytetin bregdetar paska qene e hapur si per… Read More »LSI-ja, opozita dhe tepsia