Balla tregon bisedën me ish-mbështetësin e PD në Elbasan: Po ia dhe votën Lulit,...

Drejtuesi Politik i Partisë̈ Socialiste Taulant Balla ka vizatuar sot nga afër një familje që dikur ka qenë mbështetëse e Partisë Demokratike. Përmes një postimi...

Agron Duka: Zgjedhjet po cënohen rëndë, fletët e votimit jo pa logo të partive...

Agron Duka nëpërmjet një deklarate për shtyp paralajmëron se standartet e zgjedhjeve të lira dhe të ndershme në 25 prill po rrezikohen pa filluar...

Partitë nisin fushatën para kohe, apeli i Celibashit: Mos afishoni materiale propagandistike, fushata zgjedhore...

Kreu i KQZ-së Ilirjan Celibashi u ka bërë thirrje partive politike që të mos nisin para kohe fushatën e tyre elektorale. Përmes një njoftimi ai...

U gjobit me 50 milionë lekë për takimet pa maska, reeagon Braimllari i LSI:...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari reagoi pasi u gjobit me 50 milionë lekë të vjetër për moszbatimin e masave anti-COVID. Sipas tij, gjoba...

Arrestimi i gjyqtares, Rama: Lajm i shumëpritur për ne që mbështesim reformën në Drejtësi....

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për arrestrimin e gjykatëses të Krujës pas një hetimi disa mujor nga SPAK. “Prangosja e gjykatëses famëkeqe të Krujës dhe...

Meta vlerëson Neritan Cekën me Dekoratën “Nderi i Kombit”: Kontribut të jashtëzakonshëm për mbrojtjen...

Me rastin e 80-vjetorit të lindjes, Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar arkeologun, politikanin dhe diplomatin e shquar Neritan Ceka me Dekoratën e lartë “Nderi...