Nga nesër ndryshon tërësisht orari i lëvizjes, Rama: Ja kur mund të dilni nga...

Nesër ndryshon orari i daljes nga shtëpia. Kryeministri Edi Rama shkruan se nuk kemi kohë për të humbur në luftën me koronavirusin. Në rrugë do...

Dyndje për leje në e-Albania, Rama: Nesër nuk do të ketë sanksione

Vështirësitë në portalin e-Albania për të aplikuar për lejen digjitale e pranoi dhe vetë kryeministri Edi Rama. Në komunikimin e pasdites me qytetarët, kreu i...

Jep dorëheqjen sekretari i PD Berat, Namir Lapardhaja

Jep dorëheqjen nga posti i Sekretarit në degën e PD Berat, Namir Lapardhaja. Është vetë Lapardhaja ai që jep lajmin përmes një statusi të gjatë...

Pas Shqipërisë një vend i BE-së reagon, dërgon në Itali ekipin mjekësor me 15...

Shqipëria dërgoi në Itali 30 mjekë dhe infermierë për të ndihmuar në luftën kundër koronavirusit. Lajmi bëri bujë në mediat ndërkombëtare, si dhe u komentua...

Publikohet DIPLOMA e Lindita Nikollës, ministrja e Arsimit me mesatare 5.9

Publikohet dokumenti i diplomës së ministres së Arsimit Lindita Nikolla, e cila rezulton me mesataren e specialitetit 5.9., ndërsa meatarja e përgjithsme është 6.8. Dokumentin...
ervin demo

Ervin Demo: “Qytetin do ta bëjmë të jetueshëm, ja alternativa ime për Beratin”

Rrëfehet Ervin Demo, intervistë ekskluzive për televizionin “Berati” I ftuar në emisionin “Studio Plus” të gazetarit Sokol Ferro ka qenë kandidati i Partisë Socialiste për...

Shqipëria në shtetërrethim: Nga nesër ndalohen edhe makinat private në 8 qytete, s’do ketë...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar masat e reja kundër përhapjes së koronavirusit. Përmes një njoftimi në llogarinë e tij në Facebook, ndër të tjera ai...

Sali Berisha bën bilancin e protestës së Metës: Dje ishin 500 mijë njerëz në...

Sali Berisha ka bërë bilancin e protestës së djeshme. Ai thotë se presidenti Ilir Meta mundi të mbledhë 500 mijë njerëz në shesh. “Populli i vendosur...

Grida Duma kapet “mat” duke pushuar me Ervin Salianjin, ja momentet më pikante

Në shumë media përflitet për një lidhje të mundshme dashurie midis ish-deputetëve të PD-së, Grida Duma dhe Ervin Salianji, por asnjëri prej tyre ende...

Si me tërmetin: Në 11:30 do ndodhë “gjëma e madhe”. Reagon Rama

Kur në rrjetet sociale dhe disa portale qarkullon një lajm se në orën 23:30 do të niste një aksion me helikopter për spërkatjen nga...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT