Ja çfarë thotë Artan Hoxha për heqjen e mandateve të Rehovicës dhe Rakipit

  Nga Artan Hoxha Shprehja popullore, “drejtesia vonon po nuk harron”, sot duket se gjeti zbatim. Vone por me mire vone se kurre… Nje vit me pare,...

9 janar 1991 – 27 vjet nga krijimi i degës së PD Berat

Nga Namir LAPARDHAJA –  Në historinë e qyteteve ka datë dhe ditë që shënjojnë ngjarje të rëndësishme. Një ndër to për qytetin e Beratit është...

LSI-ja, opozita dhe tepsia

Nga Namir Lapardhaja Pasi bashkoi votat me PS-ne ne keshillin bashkiak te Tiranes, te njejten gje LSI-ja paska bere sot edhe ne Durres. Ndersa ne...

Emisioni Studio Plus – Cdo te Hene ne TV Berati – Ora 20:15

Emisioni Studio Plus - Cdo te Hene ne TV Berati - Ora 20:15

Donald Lu: 4 klane kriminale  kontrollojnë Shqipërinë

I nderuar ish Presidenti Moisiu, Kryetar Zaganjori, Ministre Gjonaj, Ministër Xhafaj, Zoti Sadushi, kolegë ambasadorë, zonja dhe zotërinj, Mirëmëngjës. Sot në këtë sallë shoh dy...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT