POLITIKA

1632935802_kokalari.jpg

Kokalari thirrje demokratëve: Kush është shantazhuar nga Basha me vizën amerikane t’më kontaktojë direkt, e kam seriozisht

Emigrantja shqiptare në SHBA Evi Kokalari, që mbështeti Sali Berishën dhe nismën e tij për të shkarkuar Lulzim Bashën, me anë të një postimi në rrjete sociale ngre dyshime të rënda. Ajo lë të nënkuptohet se disa demokratë, mund të… Read More »Kokalari thirrje demokratëve: Kush është shantazhuar nga Basha me vizën amerikane t’më kontaktojë direkt, e kam seriozisht

basha2.png

Basha: S’ka forcë që na ndalë rrugën për ndryshim, kundër të gjitha pengesave! Shqiptarët s’kanë bukë të hanë, ju flisni për satellitë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në rrjetet sociale një pjesë të fjalës së tij të mbajtur në Kuvend. Basha shprehet se asgjë nuk do ta ndalë rrugën për ndryshim, duke shtuar se llumi i tranzicionit është vetëm… Read More »Basha: S’ka forcë që na ndalë rrugën për ndryshim, kundër të gjitha pengesave! Shqiptarët s’kanë bukë të hanë, ju flisni për satellitë

basha2.png

Basha: S’ka forcë që na ndalë rrugën për ndryshim, kundër të gjitha pengesave! Shqiptarët s’kanë bukë të hanë, ju flisni për satelitë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në rrjetet sociale një pjesë të fjalës së tij të mbajtur në Kuvend. Basha shprehet se asgjë nuk do ta ndalë rrugën për ndryshim, duke shtuar se llumi i tranzicionit është vetëm… Read More »Basha: S’ka forcë që na ndalë rrugën për ndryshim, kundër të gjitha pengesave! Shqiptarët s’kanë bukë të hanë, ju flisni për satelitë

1634396229_unnamed-6.jpg

Kryeredakroti i RD i jep zemër Berishës: Ne po zgjohemi për të përmbysur Ramën, jemi si një ortek që të shtyp nëse i del përpara.

Kryeredaktori i Rilindjes Demokratike Bledi Kasmi i ka dërguar një mesazh publik Sali Berishës. Ai i thotë se PD po zgjohet dhe është bërë si ortek për të shtypur Ramën. “Rama i ka bërë llogaritë gabim. Nuk do ta gezojë… Read More »Kryeredakroti i RD i jep zemër Berishës: Ne po zgjohemi për të përmbysur Ramën, jemi si një ortek që të shtyp nëse i del përpara.

1634396229_unnamed-6.jpg

Kryeredaktori i RD i jep zemër Berishës: Ne po zgjohemi për të përmbysur Ramën, jemi si një ortek që të shtyp nëse i del përpara

Kryeredaktori i Rilindjes Demokratike Bledi Kasmi i ka dërguar një mesazh publik Sali Berishës. Ai i thotë se PD po zgjohet dhe është bërë si ortek për të shtypur Ramën. “Rama i ka bërë llogaritë gabim. Nuk do ta gezojë… Read More »Kryeredaktori i RD i jep zemër Berishës: Ne po zgjohemi për të përmbysur Ramën, jemi si një ortek që të shtyp nëse i del përpara

brace-1.jpg

Braçe kujton Dritan Hoxhën: Veç ti bëre TV për popullin, të tjerët janë gjobaxhinj që i përdorin televizionet të marrin fonde nga qeveria

Erion Braçe ka përkujtuar ditëlindjen e ish-pronarit të ndjerë të Top Channel Dritan Hoxha. Ai e cilëson Hoxhën si një revolucionar që luftoi jo veç për ndërtimin e një kanali të madh televiziv kombëtar por edhe për mbrojtjen e fjalës… Read More »Braçe kujton Dritan Hoxhën: Veç ti bëre TV për popullin, të tjerët janë gjobaxhinj që i përdorin televizionet të marrin fonde nga qeveria