Dua te ble nje mrekulli! Ngjarja reale e cila perloti Boten!

Dua te ble nje mrekulli! Ngjarja reale e cila perloti Boten!

8 ilustrime që tregojnë sa shumë ka ndryshuar bota në 10 vite

Bota ka ndryshuar aq shumë.   Çdo ditë, ne shohim ndryshime, të mëdha ose të vogla në jetën tonë. Mirëpo, duhet një kohë e gjatë për...

PD pranon të bashkëpunojë me Edi Ramën, por ja kushti që ka

Kandidati i zgjedhur për deputet në listat e PD, Agron Gjekmarkaj ka deklaruar se e vetmja gjë që mund të negociohet me Partinë Socialiste,...

“Ajo është më e fortë se unë” Fjalët përlotëse të një babai, para se...

Orët kalojnë dhe afrohet momenti i operimit për Arlinën, që më në fund t’i shpëtojë skoliozës. Pas bisedës me Arlinën, Eneida takon prindërit e vajzës,...

(Video) Del nga terapia intensive 8-vjeçari, momenti kur pritet mes lotëve dhe duartrokitjeve nga...

Vogëlushi 8-vjeçar Giannis është pritur me  lot gëzimi dhe nga mjekët, infermierët dhe prindërit e tij pasi doli nga terapia intensive në Spitalin Universitar...

Po e kalon muajin e mjaltit në punë, Gaz Paja zbulon si e priti...

4 javë më parë aktori i njohur i “Portokalli”, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore...

Lajmi më i mire që kam dëgjuar këto ditë, Mjeku Pipero: Shumë shpejt do...

Mjeku i njohur Pellumb Pipero ka dhene nje lajm te mire rreth situates se koronavirusit. Ai u shpreh se: Nëse nuk do të kemi një...

Perlotet i moshuari me halle te medhaja! Behet me banese te re! Ju duket...

Perlotet i moshuari me halle te medhaja! Behet me banese te re! Ju duket si endërr!

FOTOT/ E shihnim me fuoristrada e makina luksoze, ja ku ka përfunduar Arjan Çani

  Nuk e dimë se cila mund të ketë qenë arsyeja që ka bindur moderatorin e mirënjohur të programit “Zonë e lirë” të dalë në...

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT