Na e ka mbajtur të fsheshur, ja kush qenka motra e Valbona Selimllarit (foto)

  Valbona Selimllari është një ndër personazhet më të dashur për publikun. Ish miss-i gjithnjë tërheq vëmendjen me bukurinë e saj, që mesa duket ka...

Habit pronari i hotelit: Ja cfare benin mjeket shqiptar ne hotel, u detyrova te...

Disa nga stafi me 30 mjekë dhe infermierë që unisen në ndihmë të kolegëve të tyre në Itali, u ndëshkuan mbrëmjen e kaluar nga...

Nata e Madhe e Kadrit

Nata e Madhe e Kadrit

Deri kur mund të rrine hapur lokalet? Kryeministri përgjigjet: Edhe për pak ditë..

Në një lidhje me News24, kryeministri Rama qaroi edhe nje here se cili eshte orari i lokaleve I pyetur për konfuzionin që ka krijuar orari...

Asnjëherë nuk është vonë: gjyshi mëson të lexojë dhe të shkruajë 90 vjeç

  Ahmet Saglam nga Golcuku, afër qytetit perëndimor turk Kocaeli, hyri në dekadën e dhjetë të jetës së tij. Si fëmijë ai nuk kishte mundësi të...

Djali dhe nusja, mbyllin prinderit brenda ne shtepi dhe me pas largohen, histori e...

Hysen dhe Zylfije Ibra jetojnë në kushte të vështira financiare në një dhomë në shtëpinë e djalit të tyre të vetëm i cili jeton...

Dëgjimi dhe nuhatja dhuratë e çmuar nga Krijuesi! Ja faktet shkencore që vërtetojnë këtë...

Dëgjimi dhe nuhatja dhuratë e çmuar nga Krijuesi! Ja faktet shkencore që vërtetojnë këtë gjë. Facebook: https://www.facebook.com/elvisnaci/ Instagram:https://www.instagram.com/elvisnaci/ Web: http://elvisnaci.al/ Copyright : ONAIR MEDIA GROUPl

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT