Home SHQIPERIA E rëndë në Baldushk, 60-vjeçari i jep fund jetës, vetëvaret në pemë

E rëndë në Baldushk, 60-vjeçari i jep fund jetës, vetëvaret në pemë

0
E rëndë në Baldushk, 60-vjeçari i jep fund jetës, vetëvaret në pemë

Një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në një pemë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:50, në fshatin Mustafakoç, në Baldushk.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet Sh. U.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.