Skip to content

Gjyqi ndaj Denis Shtrazës

  Rrëmbimi dhe me pas vrasja e Gazmend Çollakut ende nuk ka gjetur zgjidhje ne Gjykatën e Krimeve te Renda edhe pse ne automjetin e ish-oficerit të policisë i ekzekutuar tashmë, u gjetën gjurmë gjaku të Çollakut.   Në procesin… Read More »Gjyqi ndaj Denis Shtrazës

Kapet gomonia në Vlorë

Policia kufitare e Vlorës, Delta Forcë, ajo e Durrësit si dhe Guardia Di Finanza ndoqën një gomone, të cilën më pas e gjeten në brigjet e Vlorës të braktisur. Trafikantet dyshohet se e hodhën  ngarkesën e hashashit ne det per… Read More »Kapet gomonia në Vlorë