Lajmi i fundit/ Pas golit të Polonisë, ndërpritet loja në “Air Albania”, tifozët hedhin sende në fushë

sport.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Polonia ka shënuar golin e parë në “Air Albania” dhe menjëherë më pas kanë nisur incidentet në fushë.

Tifozët kuq e zi nuk kanë përmbajtur zemërimin dhe kanë nisur të hedhin sende të forta drejt lojtarëve polakë.

Futbollistët zbrazën fushën, duke u larguar drejt dhomave të zhveshjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë