Skip to content

Lleshajn

Gazetarja pyet Lleshajn: Përse nuk arrestohet Altin Hajri? Ministri: Ndonjëherë më mirë është sekuestrimi i pronës…

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj folur sot për operacionet anti- KÇK, por është shmangur pyetjes për arrestimin e Arlin Hajrit. I ftuar sot në emisionin “Open”, Sandër Lleshaj pati debat dhe me gazetaren Anila Hoxha për veprimet e OFL. Hoxha… Read More »Gazetarja pyet Lleshajn: Përse nuk arrestohet Altin Hajri? Ministri: Ndonjëherë më mirë është sekuestrimi i pronës…

“Nuk shihet deti me sëpatë, o zoti ministër”, qytetari revoltohet me Lleshajn: Do ti vë tritolin pallatit, na lodhët me gënjeshtra (Video)

Ministri Sandër Lleshaj është përballur me një situatë jo të këndshme sot në Kurbin, ku një prej banorëve, i revoltuar është shprehur se qytetarët tashmë janë të lodhur me gënjeshtra. Teksa pallati i tyre është i pabanueshëm, banori kërcënon se… Read More »“Nuk shihet deti me sëpatë, o zoti ministër”, qytetari revoltohet me Lleshajn: Do ti vë tritolin pallatit, na lodhët me gënjeshtra (Video)

“U dendën me të ngrëna në Beirut”/ Gazetari i Le Iene “shastis” Lleshajn, ja si reagon ministri në emision

Ndërkohë që Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, fliste në emisionin “Opinion”, ka reaguar gazetari i Le Iene, Taulant Kopliku, i cili e ka ironizuar rëndë ministrin, pasi ky i fundit u shfaq si heroi që shpëtoi Alvin Berishën. Blendi Fevziu… Read More »“U dendën me të ngrëna në Beirut”/ Gazetari i Le Iene “shastis” Lleshajn, ja si reagon ministri në emision