Skip to content

Lutemi

Heronjtë e heshtur me veshje të posaçme, mjekët nga QSUT mesazh të fortë për qytetarët: Do ia dalim, ju lutemi qëndroni në shtëpi

Ne nje kohe kur opozita ka nisur te beje politike me koronavirusin, mjeket dhe infermieret jane ne krye te detyres duke bere punen e tyre ne nje situate te jashtezakonshme. Te veshur me veshjet e specializuara, mjeket, infermieret, sanitaret e… Read More »Heronjtë e heshtur me veshje të posaçme, mjekët nga QSUT mesazh të fortë për qytetarët: Do ia dalim, ju lutemi qëndroni në shtëpi

“I lutemi qeverisë”/ Nëntë familje në Belsh jetojnë në çadra dhe kasolle nga tërmeti 21 shtatorit

Nëntë familje në fshatin Lisaj të Njësisë Administrative Kajan në Belsh jetojnë në çadra apo në stallë bagëtish që prej tërmetit të rënë më 21 Shtator. Pallati, në të cilin ata jetonin, është shpallur i pabanueshëm për shkak të  dëmtimeve… Read More »“I lutemi qeverisë”/ Nëntë familje në Belsh jetojnë në çadra dhe kasolle nga tërmeti 21 shtatorit