549 raste të reja Covid-19 në 24 orët e fundit, vijon numri i lartë i fataliteteve

infektivi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

549 raste të reja Covid-19 dhe 8 humbje jete janë shënuar në Shqipëri në 24 orët e fundit, duke konfirmuar një numër të lartë të viktimave dhe rasteve të reja prej muajsh tashmq. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë