PD ngre grupin e punës për zgjidhjen e situatës në parti, ftesë deputetëve të...

Partia Demokratike do të krijojë një grup pune me anë të së cilës synohet gjetja e një zgjidhje të përbashkët për situatën brenda selisë...

DEBATI/ Kërkesa e Salianjit për Alibeajn në mbledhjen e Kryesisë së PD, përplaset me...

Ervin Salianji, në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike, e para pa Lulzim Bashën, ka patur një kërkesë për kryetarin e komanduar të kësaj...

Tensione e debat në mbledhjen e kryesisë së PD-së, Gjana përplaset me Bushatin: Ti...

Mbledhja e Kryesisë së PD-së e thirrur pasditen e sotme është shoqëruar me debate dhe tensione. Debati ka nisur pas thirrjeve për bashkim të deputetit...

Madeleine Albright, ka vdekur sot në moshën 84-vjeçare.

Ish-sekretarja amerikane e Shtetit, Madeleine Albright, ka vdekur të mërkurën, në moshën 84-vjeçare. Ajo vdiq nga kanceri, u bë e ditur në një njoftim të...

Follow us

110,000FansaPëlqeje
10,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit