KUCOVA

QYTETI KUCOVE

jdfjhgjdkgh.jpg

Ushtronin lojëra fati ilegalisht, arrestohet 26 vjeçari në Kuçovë dhe procedohet penalisht një tjetër, ja çfarë u sekuestroi policia (DETAJET)

  Kuçovë Vijojnë kontrollet për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Si rezultat i kontrolleve janë goditur dy raste të aktivitetit të kundërligjshëm në fushën e lojërave të fatit. Arrestohet 1 shtetas dhe procedohet penalisht 1 shtetas tjetër që ushtronin… Read More »Ushtronin lojëra fati ilegalisht, arrestohet 26 vjeçari në Kuçovë dhe procedohet penalisht një tjetër, ja çfarë u sekuestroi policia (DETAJET)

dhune.jpg

6 persona me shkopa bejsbolli terrorizojnë një familje në Kuçovë, qytetari: Kur ikën na thanë, jeni të vdekur! Traumatizuan prindërit dhe nipin tim 4 vjeç

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Kuçovës, ku një familje e tërë është dhunuar e terrorizuar nga 6 persona. Denoncimi në lidhje me ngjarjen është bërë publik në media nga 34-vjeçari Arbër Liço. Liço ka deklaruar se… Read More »6 persona me shkopa bejsbolli terrorizojnë një familje në Kuçovë, qytetari: Kur ikën na thanë, jeni të vdekur! Traumatizuan prindërit dhe nipin tim 4 vjeç

ra.jpg

Doli nga rruga dhe iu kthye traileri përmbys në aksin Kuçovë-Belsh, shoferi nxirret me shenja jete nga kabina e kamionit. Qëndroi disa orë i bllokuar (FOTO)

Është nxjerrë shëndoshë e mirë në mesnatë nga automjeti, ku qëndroi për disa orë i bllokuar Alit Pirja, shoferi i kamionit që u përmbys në rrugë në fshatin Dragot të Kuçovës. Menjëherë pasi u shpëtua nga gracka mbytëse ku kishte… Read More »Doli nga rruga dhe iu kthye traileri përmbys në aksin Kuçovë-Belsh, shoferi nxirret me shenja jete nga kabina e kamionit. Qëndroi disa orë i bllokuar (FOTO)

berat-1.jpg

Berat/ Akuzojnë policët se i kanë ngacmuar seksualisht, gratë qajnë me ngashërim: “Hajde dalim andej nga ferrat…” (Video)

Një skandal i vërtetë është duke ndodhur në fshatin Lumas të Beratit, ku banorët përballen me punonjësit e policisë për shkak të një konflikti për burimet e ujit. Gjatë ditës së sotme, gratë e fshatit kanë hedhur akuza të forta… Read More »Berat/ Akuzojnë policët se i kanë ngacmuar seksualisht, gratë qajnë me ngashërim: “Hajde dalim andej nga ferrat…” (Video)

pusi.jpg

Kuçovë/ Qëndroi për orë me radhë në kullën e nxjerrjes së naftës, merr fund rezistenca e 58-vjeçarit, thotë se do të hipë sërish

  Ka marrë fund rezistenca e 58-vjeçarit Nikollaq Bushi nga Kuçova, i cili qëndroi për disa orë me radhë në kullën e hekurt të nxjerrjes së naftës, nga ku kërcënonte se do të hidhej. Teksa ka zbritur nga shtylla, Bushi… Read More »Kuçovë/ Qëndroi për orë me radhë në kullën e nxjerrjes së naftës, merr fund rezistenca e 58-vjeçarit, thotë se do të hipë sërish