Kuçovë/ 112 vjeçarja me shëndet të plotë çregjistrohet nga gjendja civile

  Një grua 112-vjeçe jeton në fshatin Ferras të Njësisë Administrative Kozare në qytetin e Kuçovës dhe fatmirësisht ende e fortë dhe aktive. Ajo quhet Qamile...

Kuçovë/ U abuzua nga 57-vjeçari, shokon punonjësja sociale: E mitura dhe e motra në...

  Dymbëdhjetë ditë më parë opinioni publik u trondit nga një ngjarje e rëndë abuzimi me një të mitur në qytetin e Kuçovës. Një vajzë 10...

Berat/ Vrau qiradhënësin me kallashnikov, jepet masa për autorin e vrasjes. Çfarë tha para...

  Gjykata e Beratit ka lënë në burg Vangjel Polovinën, autorin e vrasjes së Ajet Gunelit dy ditë më parë. 44-vjeçari ka pranuar se ka...

“E para në Ballkan”! Baza ajrore e Kuçovës: 36 kompani njihen me procedurat nga...

  Së shpejti në bazën ajrore të Kuçovës do të dëgjohen makineritë, për t’ia lënë vendin më pas zhurmës së munguar të avionëve. Ministrja e Mbrojtjes...

Kuçovë/ “Burri e pranoi nga frika”, deklarata tronditëse e nënës: Përveç vajzës, 57-vjeçari ka...

  Nëna e 10-vjecares që është abuzuar seksualisht nga 57-vjecari Ajet Dume për dy vite me radhë ka bërë një deklaratë tronditëse. Ajo ka folur...

Berat/ Abuzoi seksualisht me 10 vjeçaren, gjykata “burg pa afat” për 57-vjeçarin

  Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për 57-vjeçarin Ajet Dume, i cili abuzoi seksualisht për dy vite me 10 vjeçaren nga...

Abuzímí sèksùal me 10-vjeçaren në Kuçovë, flet e mitura: Herën e parë ishte i...

  Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me një 10-vjeçare në qytetin e Kuçovës, e cila trondit i sot mbarë opinionin publik, e ka zanafillën...

Abuzimi seksual me 10-vjeçaren në Kuçovë, flet nëna: U tmerrova kur e mora vesh,...

Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me një 10-vjeçare në qytetin e Kuçovës, e cila trondit i sot mbarë opinionin publik, e ka zanafillën...

Tmerr në Kuçovë/ 57 vjeçari kryen marrëdhënie seksuale me vajzën 10 vjeçe

  Ngjarje e rëndë në qytetin e Kuçovës. Forcat e rendit arrestuan në flagrancë një 57 vjecar me iniciale V.M. Ky shtetas dyshohet se ka kryer marrëdhënie...

Vdesin 18 persona nga Covid-19 në vend, ja sa raste të reja u regjistruan...

  Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 18 persona nga Covid-19. Po ashtu ministria bën me...

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT