Lulzim Basha zotohet: Nëse më votoni, për 100 ditë e fus Shqipërinë në BE

Lulzim Basha është zotuar se brenda 100 ditëve të para të qeverisjes së tij do të bëjnë të mundur hapjen e negociatave me Bashkimin...

“Janë gati të djegin Shqipërinë”! Rama: Shteti është transformuar dhe shërbimet janë online, shkelmuam...

Kryeministri Edi Rama nga Përrenjasi, ku mbajti fushatën e radhës elektorale, deklaroi se përballë PS-së është alternativa, që nëse nuk ka pushtetin, është gati...

Si t’i dallojmë alergjitë e stinës nga Covid-i

Gjatë stinës se pranverës personat alergjik kanë ...

Si t’i dallojmë alergjitë e stinës nga Covid-i

Gjatë stinës se pranverës personat alergjik kanë ...

Rama: Këmbëngul që duhet të ecim përpara. Besoj që dielli i Shqipërisë nuk është...

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka folur para të rinjve në Prrenjas ku ka sqaruar arsyen përse këmbëngul që të ecin para dhe...

Gjiknuri ironizon Metën: Na ka ardhur presidenti kandidat nuk është më Luan Rama, bëjnë...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi një takim elektoral me banorë të Nartës në Vlorë. Ai u kërkoi banorëvë...

Nisma e shqiptares së Belgjikës bën bashkë 200 vetë për pastrimin e liqenit të...

Një shqiptare e Kosovës, që jeton në Belgjikë, mbërriti kësaj here në liqenin e Komanit, jo për të shijuar bukuritë që i k falur...

Basha qan hallet me farmacistët dhe kontabilistët: Do anuloj fiskalizimin, do kurseni 600 deri...

Lulzim Basha ka zhvilluar njё takim në njësinë 7, në Tiranë, ku u është përgjigjur pyetjeve të disa të pranishmëve. Farmacistja Stela Shulla, ngriti shqetësimin...

“Profesor” Luli-studentëve: Gjysmën e mësimit do ta keni teori, gjysmën praktikë

Lulzim Basha ka biseduar me të rinj në zonën e Farkës në Tiranë, për problemet që i shqetësojnë. Ai shpjegoi programin e qeverisë së...

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT