Marrëveshja me shtetin grek per patentat/ Ja si do të konvertohen patentat shqiptare

Në numrin e fundit të Fletores zyrtare të qeverisë greke, u publikua akti normativ me numër Α3/10901/1420/2020, i firmosur nga zëvendësministri i transporteve, Janis...

Valbona Selimllari ka ditelindjen nuk do ta besoni sa vjec mbush ajo

Valbona Selimllari eshte një prej femrave më të bukura shqiptare, por edhe një ndër personazhet VIP më të komentuar në media. D Diten e djeshme...

Ja kur pritet te vijë vala e dytë e Koronavirusit

Fillimisht u mendua se masat e izolimit do të zgjasnin së tepërmi, mbase deri në fund të pushimeve verore. Kështu ishte deri para rreth...

Injoroi simptomat dhe vazhdoi punen, parukierja infekton 91 persona me koronavirus

Një parukiere ka infektuar me koronavirus 91 klientë të saj ne SHBA. Mediat amerikane raportojnë se ajo ka injoruar simptomat e koronavirusit dhe ka vazhduar...

Nderkohe qe ne Tirane u futen brenda qe ne oren 5, ja cfare ndodh...

“Këtu Milano. Kemi një problem.” Këto janë fjalët që shoqërojnë një foto nga jeta e natës në lagjen Isola, gjatë natës së së shtunës...

“Radha e dobive: e para për atdhe, e dyta për njerëzit, e treta për…/...

Për kënaqësinë e lexuesve tanë kemi përgatitur një përmbledhje përfaqësuese nga thesari i vyer i urtësisë karaibe. Reflektoni mbi këto fjalë të urta dhe...

Kjo veçanti e Agjerimit do na mungoje te gjitheve!

Kjo veçanti e Agjerimit do na mungoje te gjitheve!

Shperndahen qindra pako ushqimore! Sofra e Bajramit do jete plot per nevojtaret dhe jetimat!

Shperndahen qindra pako ushqimore! Sofra e Bajramit do jete plot per nevojtaret dhe jetimat!

Merret vendimi i fundit, ja ne cilen date Shqipëria hap kufirin me Kosovën

Shqipëria pritet që ta hapë kufirin me Kosovën më date 28 maj. Kështu kanë konfirmuar burime zyrtare për televizionin Klan Kosovën. “Më 28 maj planifikohet...

Çfare do bejme pas Ramazanit?

Çfare do bejme pas Ramazanit?

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT