Masat ndaj COVID-19/ Berat, vijon dezinfektimi në çdo ambient dhe hapësirë publike

Të gjitha ambinetet dhe hapësirat publike në Berat po vijojnë të dezinfektohen. Kryetari i bashkisë së Beratit, Ervin Demo, shprehet se “fokusi ynë janë banorët...

Berati/ Margariti: Ruajtja e trashëgimisë kulturore një nga misionet më të rëndësishme

Banesat ‘monument kulture’ janë gjithnjë e më shumë në vëmendjen e specialistëve të këtyre monumenteve. Duke publikuar disa fotografi nga momente pune për restaurimin e...

COVID-19/ Berat, fëmijët e kopshteve mësime nga shtëpia me edukatoret në Berati TV

Fëmijët e kopshteve të qytetit të Beratit tashmë mund të mësojnë nga shtëpia me edukatoret e tyre. Kryetari i bashkisë Berat, Ervin Demo, bën të...

Kokëfortësia u kushton shtrenjtë beratasve, gjoba të rënda dhe bllokim mjetesh

Ndalimi i qarkullimit të mjeteve që prej orës 06:00 të mëngjesit të kesaj te diele,përveç mjeteve të autorizuara nga policia siç duket nuk u...

Personeli i spitalit të Beratit u vetëkarantinua pasi i gënjeu pacientja, dalin përgjigjet e...

Stafi mjekësor i Spitalit të Beratit i cili është vetë karantinuar pasi një paciente e cila nuk tregoi se ishte në Itali dhe u...

Lajmi i fundit/ Stafi i spitalit të Beratit në karantinë, e sëmura vinte nga...

Stafi mjekësor i Spitalit Rajonal Berat është vetëkarantinuar mesditën e sotme. Lajmi është bërë i ditur nga Drejtoresha e Spitalit Rajonal Berat, Edlira Shkëmbi. Një mjeke...

Skandal në Berat/ Pacientja nuk tregon që erdhi nga Italia, stafi mjekësor futet në...

Stafi mjekësor i Spitalit Rajonal Berat është vetëkarantinuar. Lajmi u konfirmua nga Drejtoresha e Spitalit Rajonal Berat,Edlira Shkëmbi. Paraditen e kësaj të premte në orën...

Të moshuarit e Beratit sfidojnë koronavirusin: “Nuk na mbron maska, por rakia”

Paraditja e sotme e ka gjetur Beratin në një situatë shumë më të qetë se zakonisht. Në rrugë ka shumë më pak lëvizje automjetesh dhe...

BERATI 'KYCET' PREJ KORONAVIRUSIT

BERATI 'KYCET' PREJ KORONAVIRUSIT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=eCdHp8pV_Zk?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

SITUATE EPIDEMIOLOGJIKE NE QARKUN BERAT

SITUATE EPIDEMIOLOGJIKE NE QARKUN BERAT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=3RS4QkjXGv8?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Follow us

45,000FansLike
30,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT