SOCIALE

nora-roberti.jpg

Familje e papërgjegjshëme? Në ditën e parë të shkollës, veshja e vajzës së Norës dhe Robertit do ju lerë pa fjalë (FOTO)

  Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë emrat më të njohur të showbizit shqiptar. Prej vitesh ata janë divorcuar po të dy e respektojnë njëri-tjetrin si dy shokë që në mes kanë edhe një vajzë. Vajza e çiftit quhet Renee… Read More »Familje e papërgjegjshëme? Në ditën e parë të shkollës, veshja e vajzës së Norës dhe Robertit do ju lerë pa fjalë (FOTO)

berat perdhunim

Video/ Dalin SMS-të, si vijon ta kërcënojë agresori vajzën që përdhunoi 12 vjeçe, e reja nga Berati: I ofroi babait 1 milion lekë, që…!

Video/ Dalin SMS-të, si vijon ta kërcënojë agresori vajzën që përdhunoi 12 vjeçe, e reja nga Berati: I ofroi babait 1 milion lekë, që…! 2 minutes Të tjera detaje tronditëse zbulohen nga abuzimi seksual i vajzës nga Berati, në moshë… Read More »Video/ Dalin SMS-të, si vijon ta kërcënojë agresori vajzën që përdhunoi 12 vjeçe, e reja nga Berati: I ofroi babait 1 milion lekë, që…!

avokatja-e-rusit.jpg

As nuk ia ndjen fare/ Policia ishte duke i kontrolluar banesën, mjekja e Navalnyt bën veprimin që s’e kishte menduar askush (Video)

  Anastasia Vasilyeva, mjekja personale e Navalny, duket se nuk u shqetësua shumë, ndërsa policia ruse po i bastiste shtëpinë. Në një video që tashmë është bërë virale në rrjet, ajo duket teksa luan në piano ndërsa policia i kontrollonte… Read More »As nuk ia ndjen fare/ Policia ishte duke i kontrolluar banesën, mjekja e Navalnyt bën veprimin që s’e kishte menduar askush (Video)

100.png

Me 2 gra dhe 7 fëmijë, njihuni me shqiptarin e lumtur: Nuk janë xheloze se i ndaj 5 ditë me njërën dhe 5 me tjetrën

Kjo është historia e pazakontë e Iliaz Laskaj nga Peshkopia, i cili në vitin 2001 Iliazi u martua me Anifën, por në vitin 2005 ai lidhi një kurorë të dytë me Manushaqen. Iliazi ka 7 fëmijë dhe pret që sëshpejti… Read More »Me 2 gra dhe 7 fëmijë, njihuni me shqiptarin e lumtur: Nuk janë xheloze se i ndaj 5 ditë me njërën dhe 5 me tjetrën

motel-te-miturit.jpg

Zbulohet mònstra/ I takoi në kafe, 43-vjeçari shqiptar i çon 13-vjeçaret në mòtel për të kryer marrèdhënie sèksuale

  Një burrë është ndaluar nga pòlicia e Kosovës, i akùzuar për sùlm sèksual ndaj dy të mitùrave. Mësohet se 43-vjeçari i takoi vajzat në një kafe dhe pastaj dýshohet se me veturën e tij i dërgoi në një hòstel.… Read More »Zbulohet mònstra/ I takoi në kafe, 43-vjeçari shqiptar i çon 13-vjeçaret në mòtel për të kryer marrèdhënie sèksuale

erdogan_avion_anadolija.jpg

Ja si e mbron Turqia familjen tradicionale: nuk i dha leje Netflix të xhironte një serial, për shkak të personazhit gay

Netflix ka njoftuar anullimin e serialit turk “Simdiki Aklim Olsaydi”, pak përpara fillimit të prodhimit të tj, pasi nuk arriti të siguronte licencën nga Këshilli Suprem i Radios dhe Televizionit në Turqi. Skenaristja e filmit, Ece Yorenc, i tha sajtit… Read More »Ja si e mbron Turqia familjen tradicionale: nuk i dha leje Netflix të xhironte një serial, për shkak të personazhit gay