Fiks Fare/ Nëna, dhu në “kafshërore” ndaj vajzës 13-vjeçare përse nuk kishte larë enët!

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës dhu nën “kafshërore” ndaj një vajze vetëm 13-vjeçare. Autori nuk ishte i panjohur për të miturën, por...

“Emigrantë pse dreqin ktheheni ketu kur i flisni njëri-tjetrit në greqisht apo italisht?”

Nga Ilir Metaj Ju emigrante te dashur, qe edhe ato pak dite qe rrini per pushime ne Shqiperi, i flisni njeri-tjetrit ne greqisht apo italisht…pse...

“Sa herë kujtoj gjakun e vëllezërve tanë në Kosovë…”, Elvis Naçi: Nuk kam pranuar...

Elvis Naçi ka bërë një rrëfim në minutat e para të emisionit të sotëm “Shqiptarët për shqiptarët” në News24. Ai tha se ka refuzuar...

Pse Elvis Naçi, Arbër Hajdari dhe Marin Mema janë heronj dhe jo batakçinj

Nga Ermal Mulosmani Një përpjekje për t’u vënë vulën e batakçiut atyre që përpiqen të mbledhin fonde për bamirësi vihet re, rëndom, sa herë ka...

7 fëmijët e kanë braktisur, shtepinë ia prishi tërmeti, drama e gjyshes Hava që...

Hava Gjona ka 7 fëmijë por jeton e vetme në kasollë. Në një mesazh të dërguar në faqen e “JOQ”, thuhet se si gjyshja...

“S’e besojmë që jemi gjallë”, rrëfimi dramatik i çiftit të strehuar në Berat pas...

  Tërmeti i datës 26 Nëntor, i cili shkaktoi tragjedi të mëdha dhe panik tek qytetarët e prekur bëri që këta të fundit të zhvendosen...

Tërmeti/ Erdogan: do të ndërtojmë 500 banesa për të gjithë shqiptarët që humbën shtëpitë...

Tërmeti/ Erdogan: do të ndërtojmë 500 banesa për të gjithë shqiptarët që humbën shtëpitë e tyre Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan: Shpresojmë që ekipet...

Elvin Naçi jep lajmin e madh: Do rindërtojmë të gjithë pallatet e shkatërruara nga...

Elvis Naçi ka dhënë lajmin e madh në rrjetet sociale, se ka marrë përsipër të rindërtojë të gjithë pallatet e shkatërruara nga tërmeti i...

Qentë e rrugës “pushtojnë” Beratin, qytetarët të alarmuar e të frikësuar, u rrezikohet jeta

Qentë e rrugës janë kthyer prej disa javësh në një shqetësim serioz për banorët e qytetit të Beratit, që të frikësuar nga prania e...

Risia e parlamentit të ri të Kosovës: dy deputete me shami në legjislaturën e...

Rezultatet e zgjedhjeve kanë sjellë një ndryshim që veçse pritej: ardhjen e dy zonjave me shami në Parlamentin e Kosovës. Ndonëse nga dy parti...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT