24 C
Berat
Sunday, June 16, 2019
video

BILL CLINTON NE KOSOVE

BILL CLINTON NE KOSOVE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=6DT1VthVOeU?rel=0&w=580&h=385] BILL CLINTON NE KOSOVE
video

PARLAMENTI I HOLANDES KERKES QEVERISE

PARLAMENTI I HOLANDES KERKES QEVERISE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=qL8i2b5dkcA?rel=0&w=580&h=385] PARLAMENTI I HOLANDES KERKES QEVERISE
video

JURATOVIC VIZITON SHQIPERINE

JURATOVIC VIZITON SHQIPERINE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=-aVPdKcDOQ0?rel=0&w=580&h=385] JURATOVIC VIZITON SHQIPERINE
video

BASHA MBLEDH KESHILLIN KOMBETAR

BASHA MBLEDH KESHILLIN KOMBETAR [youtube https://www.youtube.com/watch?v=2SK-vLxqTtQ?rel=0&w=580&h=385] BASHA MBLEDH KESHILLIN KOMBETAR
video

BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN

BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN [youtube https://www.youtube.com/watch?v=nGBzedsH3UI?rel=0&w=580&h=385] BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN
video

BERAT, RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT

RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=e4EJEIrWB2s?rel=0] RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT
video

BERAT, NIS NDERTIMI I MATERNITETIT TE RI

BERAT, NIS NDERTIMI I MATERNITETIT TE RI [youtube https://www.youtube.com/watch?v=noxgxa0PyQI?rel=0&w=580&h=385] BERAT, NIS NDERTIMI I MATERNITETIT TE RI SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Berat, perfundon muaji i bekuar i Ramazanit: vizita në myftini nga institucione shteterore...

Berat, perfundon muaji i bekuar i Ramazanit [youtube https://www.youtube.com/watch?v=lcxesLosupc?rel=0&w=580&h=385] Berat, perfundon muaji i bekuar i Ramazanit: vizita në myftini nga institucione shteterore dhe besimtare me...
video

Berat, Festa e Fiter Bajramit/ Ervin Demo ndan dhurata per femijet jetime

Berat, Festa e Fiter Bajramit/ Ervin Demo ndan dhurata per femijet jetime [youtube https://www.youtube.com/watch?v=UjoxNOSEfAM?rel=0&w=580&h=385] Berat, Festa e Fiter Bajramit/ Ervin Demo ndan dhurata per femijet jetime
video

BERAT, BESIMTARET MUSLIMANE MBUSHIN PEDONALEN E QYTETIT: FESTOJNE BAJRAMIN DHE FALIN NAMAZIN

BERAT, BESIMTARET MUSLIMANE MBUSHIN PEDONALEN E QYTETIT: FESTOJNE BAJRAMIN DHE FALIN NAMAZIN [youtube https://www.youtube.com/watch?v=D0IwM4pCdx8?rel=0&w=580&h=385] BERAT, BESIMTARET MUSLIMANE MBUSHIN PEDONALEN E QYTETIT: FESTOJNE BAJRAMIN DHE FALIN NAMAZIN
video

LEFTER MALIQI NE STUDIO PLUS: A DO TE KETE ZGJEDHJE LOKALE NE 30...

LEFTER MALIQI NE STUDIO PLUS: A DO TE KETE ZGJEDHJE LOKALE NE 30 QERSHOR? [youtube https://www.youtube.com/watch?v=S6dL8hROWfY?rel=0&w=580&h=385] LEFTER MALIQI NE STUDIO PLUS: A DO TE KETE...
video

ORGANIZATA E VETERANEVE TE BERATIT PREZANTON RAPORTIN E PUNES

ORGANIZATA E VETERANEVE TE BERATIT PREZANTON RAPORTIN E PUNES [youtube https://www.youtube.com/watch?v=dqhFwASSIz0?rel=0&w=580&h=385] ORGANIZATA E VETERANEVE TE BERATIT PREZANTON RAPORTIN E PUNES
video

BERAT, FESTA E QERSHISE NE MBRESHTAN

BERAT, FESTA E QERSHISE NE MBRESHTAN [youtube https://www.youtube.com/watch?v=BFl3FARojCM?rel=0&w=580&h=385] BERAT, FESTA E QERSHISE NE MBRESHTAN
video

DITA KOMBETARE E MUZEVE/ PREZANTOHET LIBRI "KISHAT E KALASE SE BERATIT"

DITA KOMBETARE E MUZEVE/ PREZANTOHET LIBRI "KISHAT E KALASE SE BERATIT" [youtube https://www.youtube.com/watch?v=kHs9ifKfWig?rel=0&w=580&h=385] DITA KOMBETARE E MUZEVE/ PREZANTOHET LIBRI "KISHAT E KALASE SE BERATIT"
video

ERVIN DEMO, KANDIDATI ZYRTAR I PS PER BERATIN

ERVIN DEMO, KANDIDATI ZYRTAR I PS PER BERATIN [youtube https://www.youtube.com/watch?v=bwMxRSky34Y?rel=0&w=580&h=385] ERVIN DEMO, KANDIDATI ZYRTAR I PS PER BERATIN
video

EMISIONI STUDIO PLUS/ TEMA: BULLIZMI NE SHKOLLA

EMISIONI STUDIO PLUS/ TEMA: BULLIZMI NE SHKOLLA [youtube https://www.youtube.com/watch?v=Cobt_Lmm_Yk?rel=0&w=580&h=385] EMISIONI STUDIO PLUS/ TEMA: BULLIZMI NE SHKOLLA
video

PARTITE OPOZITARE NE PROTESTE

PARTITE OPOZITARE NE PROTESTE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=PqDevY_sKzs?rel=0&w=580&h=385] PARTITE OPOZITARE NE PROTESTE SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

Muaji i Ramazanit, panair turk për bamirësi në Tiranë

Muaji i Ramazanit, panair turk për bamirësi në Tiranë [youtube https://www.youtube.com/watch?v=vbssyNYlogM?rel=0&w=580&h=385] Muaji i Ramazanit, panair turk për bamirësi në Tiranë SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO...
video

SHBA DERGON RAKETA DHE LUFTEANIJE NE LINDJEN E MESME

SHBA DERGON RAKETA DHE LUFTEANIJE NE LINDJEN E MESME [youtube https://www.youtube.com/watch?v=Uva-qTWLNJU?rel=0&w=580&h=385] SHBA DERGON RAKETA DHE LUFTEANIJE NE LINDJEN E MESME SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO...
video

EDUKIMI I PERSONAVE ME AUTIZEM

EDUKIMI I PERSONAVE ME AUTIZEM [youtube https://www.youtube.com/watch?v=vm032Qhe1AQ?rel=0&w=580&h=385] EDUKIMI I PERSONAVE ME AUTIZEM SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

RINDERTIMI I KATEDRALES NOTRE DAME

RINDERTIMI I KATEDRALES NOTRE DAME [youtube https://www.youtube.com/watch?v=9CQnG47J8mI?rel=0&w=580&h=385] RINDERTIMI I KATEDRALES NOTRE DAME SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

REJA, TRAJNERI I RI I KOMBETARES

REJA, TRAJNERI I RI I KOMBETARES [youtube https://www.youtube.com/watch?v=mRXD1wa_uiw?rel=0&w=580&h=385] REJA, TRAJNERI I RI I KOMBETARES ...
video

GAZETARET NE PROTESTE

GAZETARET NE PROTESTE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=xK7157YnvTY?rel=0&w=580&h=385] GAZETARET NE PROTESTE SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

RIKITHIMI I VIZAVE PER SHQIPERINE

RIKITHIMI I VIZAVE PER SHQIPERINE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=I1lH6_ZSl1U?rel=0&w=580&h=385] RIKITHIMI I VIZAVE PER SHQIPERINE SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

SEKRETARI I PD NE PROKURORI

SEKRETARI I PD NE PROKURORI [youtube https://www.youtube.com/watch?v=HFl8rv1KIYs?rel=0&w=580&h=385] SEKRETARI I PD NE PROKURORI SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

STAMBOLLI DO TE PERSERISE ZGJEDHJET

STAMBOLLI DO TE PERSERISE ZGJEDHJET [youtube https://www.youtube.com/watch?v=1oMGQ2c9b6Y?rel=0&w=580&h=385] STAMBOLLI DO TE PERSERISE ZGJEDHJET SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

NAMAZI I TERAVISE NE TIRANE, PRISHTINE DHE SHKUP

NAMAZI I TERAVISE NE TIRANE, PRISHTINE DHE SHKUP [youtube https://www.youtube.com/watch?v=90YrxquMZW8?rel=0&w=580&h=385] NAMAZI I TERAVISE NE TIRANE, PRISHTINE DHE SHKUP SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI...
video

Gjenerali i drejtohet për herë të fundit komandantit: Do na marrë malli për urdhrin...

Gjenerali i drejtohet për herë të fundit komandantit: Do na marrë malli për urdhrin tënd… [youtube https://www.youtube.com/watch?v=I2_AqwoneXw?rel=0&w=580&h=385] Gjenerali i drejtohet për herë të fundit komandantit: Do...
video

Muaji Maj , Muaji i Sigurisë Rrugore: "Shpëto jetë. Ngrije zërin"

Muaji Maj , Muaji i Sigurisë Rrugore: "Shpëto jetë. Ngrije zërin" [youtube https://www.youtube.com/watch?v=osqNpHk9xfI?rel=0&w=580&h=385] Muaji Maj , Muaji i Sigurisë Rrugore: "Shpëto jetë. Ngrije zërin" SUBSCRIBE PER ME...
video

“Ujku i detit-2019”, stërvitja më e madhe ushtarake e Turqisë

“Ujku i detit-2019”, stërvitja më e madhe ushtarake e Turqisë [youtube https://www.youtube.com/watch?v=zC-KFrlpLz8?rel=0&w=580&h=385] “Ujku i detit-2019”, stërvitja më e madhe ushtarake e Turqisë SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO...

NA NDIQNI NE RRJETET SOCIALE

12,292FansaPëlqeje
593AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA QARKU BERAT