Risia e parlamentit të ri të Kosovës: dy deputete me shami në legjislaturën e...

Rezultatet e zgjedhjeve kanë sjellë një ndryshim që veçse pritej: ardhjen e dy zonjave me shami në Parlamentin e Kosovës. Ndonëse nga dy parti...

Një lagje në Berat pa ujë të pijshëm, banorët: Edhe në 2 orë që...

Në lagjen “Çlirim” në qytetin e Beratit, uji është i ndotur, me erë të keqe dhe nuk mund të përdoret. Prej disa muajsh banorët...

“Si u njoha me Elvisin”, flet bashkëshortja e Imamit të famshëm: Ja çfarë më...

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, bashkëshortja e imamit të njohur Elvis Naçi, Fatma, foli për herë të parë se çfarë...

Besimtarët musliman nuk kanë një vend ku mund ti luten Zotit në aeroportin e...

Emigrantët që vijnë në Shqipëri nëpërmjet aeroportit të Tiranës, vuajnë mungesën e një vendi të veçantë në aeroportin e Rinasit për të kryer rituale...

Halloween edhe në shkolla/ Festa kontraverse, zëra kundër “folklorit makabër”

31 tetori njihet si Halloween-i, ose dita e të vdekurve. Në këtë datë ata qe festojne pretendojne se kontaktojnë me shpirtrat e të vdekurve,...

“Ka vetëm dy muaj jetë”, Elvis Naçi flet me nënën e 19-vjeçarit nga Berati

"Pasi komunikova me Nenen e Elianit kuptova dhimbjen e saj, ne dhuruam per te shpetuar jeten e Elianit 5 mije euro, dhuro edhe ti...

“Kam vetëm dy muaj jetë,” lutja e 19-vjeçarit nga Berati që vuan nga sëmundja...

Elian Qama është një 19-vjeçar nga qyteti i Beratit, që ka nevojë për ndihmën e të gjithë shqiptarëve. I riu vuan nga një sëmundje e...

Elvis Naçi nuk është Kryeministri

Nga Erl Kodra "After writing"/ Elvis Naçi nuk është Kryeministri Dje shkrova një tekst për Mustafa Nanon. Sigurisht, ato që shkruaj kanë një arsye, dhe shkaku...

Nuk do t’i mbani dot lotët, kjo është videoja më prekëse që keni parë...

Nuk do t’i mbani dot lotët, kjo është videoja më prekëse që keni parë ndonjëherë https://youtu.be/KeSgWhSmG3w SOCIAL EXPERIMENT Father and Son! Eksperiment Social Babai dhe Djali!

Humanisti Elvis Naçi dhe Much “Mustafa” Nano

Nga Erl Kodra Çfarë do të shkruaj sot është ndër tekstet më të vështira që kam shkruar ndonjëherë. Sot më duhet të shkruaj për Much...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT