Aksident në Berat, makina përplas një të moshuar, 85-vjeçari transportohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Lapardha të Beratit, ku një mjet ka përplasur një të moshuar. Gazetarja Eneida Petova raporton për BalkanWeb se...

Tentuan t’i vidhnin paratë nga xhepi një të moshuari, arrestohen në flagrancë dy të...

Berat Tentuan t’i vidhnin paratë nga xhepi, një shtetasi të moshuar, ndërhyrja e menjëhershme e shërbimeve të Policisë bën të mundur arrestimin në flagrancë të...

Përdhunimi i dy vajzave 16 dhe 19 vjeçe, Gjykata e Beratit ndryshon masën e...

Gjykata e Shkallës së Parë Berat ka ndryshuar sot masat e sigurisë për shtetasit: Andon Shoshari,20-vjeç dhe Ardit Nano,33-vjeç,banues në Berat. Këta dy shtetas u...

“Të konsolidojmë Paketën e Sigurisë në shkolla”- Ministri Balla nga Berati: Shqetësim, dhuna përmes...

  Ministri i Brendshëm, Taulant Balla zhvilloi një takim në shkollën e Mesme Arristike “Ajet Xhindole” në Berat, ku u interesua rreth zbatimit të “paketës...

Drejtoi automjetin në gjendje të dehur, arrestohet 46-vjeçari në Berat

Një 46-vjeçar ka përfunduar në pranga pasi u kap duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur. Policia njofton se materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë...

“Isha i gjakosur…/ Rrëfimi i Erion Braçes: Më qëlluan në Berat, plumbat kapën foton...

Në rubrikën “Galeria” në Top Channel, Erion Braçe kujton kur u bë deputet për herë të parë në ’96-të, i cili kandidonte në zonën...