Taulant Balla: Jemi në një moment historik të Shqipërisë, kemi marrë një lajm shume...

Deputeti socialist Taulant Balla u shpreh se shqiptarët sot me shume se kurre kanë nevojë për mesazhe pozitive. Jemi në një moment historik të Shqipërisë...

Cila Stërvitje Ju Duhet, Sipas Konstruktit të Trupit Tuaj

E gjitha fillon me gjenetikën! Lloji i trupit tuaj dikton llojin e programit të trajnimit që ju nevojitet. Ekzistojnë 3 tipe të ndryshme trupore...

Nëse je martuar me një grua kokëfortë, ka qënë fati më i madh i...

Nuk është e thjeshtë. Ajo i mbron me gjithë qënien bindjet dhe parimet e saj. Nuk është pra, nuk është aspak e thjeshtë të...

FOTOT: Harrohet korona, apo s’u afrohet deputetëve? Nga puthjet deri tek orët e gjata...

As distancë fizike, as maska, as doreza. Deputetët i sheh në grup të ulur në bar, si në një ditë normale. Kësaj here, paparazzi ynë...

Edhe Selami Jenisheri me ‘valixhe të zezë’/ Boja e zezë i del nga flokët...

TIRANË– Disa ditë më parë, deputeti Selami Jenishehri la me gojëhapur të gjithë publikun teksa është shfaqur me një model të ri flokësh. (Shiko...

‘Uaaaa’/ FOTOT nga paparazi, deputetet socialiste të apasionuara pas modës, fiksohen me këpucët e...

TIRANË- Deputetet nuk kanë asnjë ndryshim nga të gjitha zonjat dhe zonjushat, kur vjen puna për pasionin mbi modën. Çdo gjë që ka të bëjë...

Flet mjeku shqiptar në Itali: Ja si do te jete vala e dytë e...

Mjeku shqiptar Alban Beltoja që punon në spitalin e Lodit në Itali, gjate një lidhjeje me “Skype” për News24, ka folur lidhur me situatën e...

Dokumentar! Uji i Bekuar i ZEM ZEM-it! Mahniten shkencetaret nga zbulimet!

Dokumentar! Uji i Bekuar i ZEM ZEM-it! Mahniten shkencetaret nga zbulimet!

“Ruaju nga muri i plasur, nga qeni i egër dhe nga gruaja…/ Thëniet më...

Për kënaqësinë e lexuesve tanë kemi përzgjedhur një koleksion përfaqësues nga mençuria e popullit peruan. Besojmë se do t’i lexoni me kënaqësi, dhe ju...

Kush më gjen gruan e jetës, i jap 25 milionë paund, propozimi i pazakontë...

Një multi-milioner duket se është ndjerë shumë i vetmuar kohet e fundit, aq sa ka ofruar një shumë të konsiderueshme për atë që do...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT