KUCOVA

QYTETI KUCOVE

glassses.jpg

Kuçovë/ Bashkëjetuesi tenton të vetëhidhet nga kulla e naftës, flet gruaja: Hypa dhe unë para 2 vitesh, futën në punë fshatarë me lekë

  Pasi Bashkia nuk i kishte gjetur punë 58 vjeçari, Nikollaq Bushi në Kuçovë, ka hipur mbi një platformë metalike të naftës, nga ku kërcënoi se do hidhej. Bashkëjetuesja e tij Antoneta Sala dy vite më parë hypi po ashtu… Read More »Kuçovë/ Bashkëjetuesi tenton të vetëhidhet nga kulla e naftës, flet gruaja: Hypa dhe unë para 2 vitesh, futën në punë fshatarë me lekë

kuti-votimi-shqiperi.jpg

Përfundon numërimi për kandidatët në Poliçan, sa vota kanë marrë Klosi e Alizoti (Renditja e kandidatëve të PS dhe PD)

Ka përfunduar numërimi për kandidatët në Poliçan, ndërsa sipas të dhënave të publikuara nga KQZ shihet se kandidati i PS-së Blendi Klosi ka arritur të sigurojë 1833. Ndërsa kandidati për deputet i Partisë Demokratike Tomor Alizoti ka arritur të sigurojë… Read More »Përfundon numërimi për kandidatët në Poliçan, sa vota kanë marrë Klosi e Alizoti (Renditja e kandidatëve të PS dhe PD)

1606392653_policia-2.jpg

Kuçovë/ U abuzua nga 57-vjeçari, shokon punonjësja sociale: E mitura dhe e motra në kushte të rënduara psikologjike, nëna heshti për dy vite!

  Dymbëdhjetë ditë më parë opinioni publik u trondit nga një ngjarje e rëndë abuzimi me një të mitur në qytetin e Kuçovës. Një vajzë 10 vjeçe nga lagjja “1 Maji” në qytetin e Kuçovës denoncoi 57-vjeçarin Ajet Dume se… Read More »Kuçovë/ U abuzua nga 57-vjeçari, shokon punonjësja sociale: E mitura dhe e motra në kushte të rënduara psikologjike, nëna heshti për dy vite!