KUCOVA

QYTETI KUCOVE

kucova

Kuçovë/ “Burri e pranoi nga frika”, deklarata tronditëse e nënës: Përveç vajzës, 57-vjeçari ka abuzuar s*ksualisht edhe me mua për 10 vite

  Nëna e 10-vjecares që është abuzuar seksualisht nga 57-vjecari Ajet Dume për dy vite me radhë ka bërë një deklaratë tronditëse. Ajo ka folur në emisionin “Me zemër të hapur”, ku ka zbuluar se përvec vajzës, Dume ka abuzuar… Read More »Kuçovë/ “Burri e pranoi nga frika”, deklarata tronditëse e nënës: Përveç vajzës, 57-vjeçari ka abuzuar s*ksualisht edhe me mua për 10 vite

1596204347_abuzim.jpeg

Abuzimi seksual me 10-vjeçaren në Kuçovë, flet nëna: U tmerrova kur e mora vesh, do ta kisha vrarë me duart e mia por…

Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me një 10-vjeçare në qytetin e Kuçovës, e cila trondit i sot mbarë opinionin publik, e ka zanafillën 2-vite më parë. Mësohet se abuzimi me të miturën ka ndodhur në vitin 2018, kur vajza… Read More »Abuzimi seksual me 10-vjeçaren në Kuçovë, flet nëna: U tmerrova kur e mora vesh, do ta kisha vrarë me duart e mia por…

1596204347_abuzim.jpeg

Abuzímí sèksùal me 10-vjeçaren në Kuçovë, flet e mitura: Herën e parë ishte i dehur, më pas më kërcënoi me sëpatë

  Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me një 10-vjeçare në qytetin e Kuçovës, e cila trondit i sot mbarë opinionin publik, e ka zanafillën 2-vite më parë. Mësohet se abuzimi me të miturën ka ndodhur në vitin 2018, kur… Read More »Abuzímí sèksùal me 10-vjeçaren në Kuçovë, flet e mitura: Herën e parë ishte i dehur, më pas më kërcënoi me sëpatë

1605538321_spitaletcovid1-2-7.jpg

Vdesin 18 persona nga Covid-19 në vend, ja sa raste të reja u regjistruan (1 humbje jete ne Berat, shume raste te reja në Kuçovë, Berat dhe Skrapar)

  Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 18 persona nga Covid-19. Po ashtu ministria bën me dije se në 24 orët e fundit 645 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19,… Read More »Vdesin 18 persona nga Covid-19 në vend, ja sa raste të reja u regjistruan (1 humbje jete ne Berat, shume raste te reja në Kuçovë, Berat dhe Skrapar)

1605886796_infektiv-1.jpg

LAJM I FUNDIT/ Shifra tronditëse: 17 viktima nga koronavirusi dhe 795 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit (humbje jetësh në Skrapar dhe Kucovë, 50 raste të reja ne Berat)

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të shmangni lëvizjet e panevojshme dhe të kufizohen kontaktet, për të parandaluar përhapjen e COVID19. Të gjithë qytetarët duhet të respektojnë me përpikmëri rregullat, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën… Read More »LAJM I FUNDIT/ Shifra tronditëse: 17 viktima nga koronavirusi dhe 795 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit (humbje jetësh në Skrapar dhe Kucovë, 50 raste të reja ne Berat)

MINISTRIA.png

Rritet sërish numri i vdekjeve nga Covid-19 në vend, 1 humbje jete ne Berat dhe shumë të prekur në Kuçovë

  Ministria e Shëndetësisë raportoi sot një rënie të numrit të rasteve të reja me COVID-19 në vend. Ndërkohë që vdekjet mbeten të larta. Janë 565 raste të reja dhe 14 humbje jete. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju… Read More »Rritet sërish numri i vdekjeve nga Covid-19 në vend, 1 humbje jete ne Berat dhe shumë të prekur në Kuçovë