Home SHQIPERIA Afrim Qendro zgjidhet prefekt i Tiranës

Afrim Qendro zgjidhet prefekt i Tiranës

0
Afrim Qendro zgjidhet prefekt i Tiranës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish-kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar dhe ish-nënkryetar i Bashkisë së Vlorës, Afrim Qëndro, do të mbajë tashmë një post të ri.

Ai është emëruar me vendim të Këshillit të Ministrave si Prefekt i Tiranës.

Më herët, prefekt i Tiranës ka qenë Toni Gogu, i cili aktualisht është deputet i Partisë Socialiste.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë