Aksident i pesëfishtë në Durrës, fuoristrada përplas katër mjete

aksident-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i pesëfishtë është regjistruar në Durrës. Një makinë ka përplasur katër automjete të tjera.

Raportohet, se një mjet fuoristradë me targa italiane ka qenë duke udhëtuar në drejtim të qytetit, në zonën e Currilave, ku është përplasur me mjetet e tjera.

Deri më tani, veç dëmeve materiale, nuk ka raportime për të lënduar.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë