Aksident i pesfishtë në Durrës, mjeti me targa italiane merr para 4 makina

aksi.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i pesëfishtë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Currilave në Durrës.

Nga aksidenti bëjnë me dije burimet nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ka qenë një mjet me targa italiane ai që ka përplasur 4 makina të tjera.

Nuk ka ende një njoftim zyrtar nga ana e policisë në lidhje me aksidentin, ndërkohë që në pamje shihen dhe dëmet e mëdha materiale që kanë pësuar mjetet.

(E.K/Faxweb.al)

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë