Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Don Bosko në Tiranë.

Siç mund ta shihni më poshtë në foto të siguruara nga “Fax News” përplasja ka qenë e fuqishme ku të paktën një person ka mbetur i plagosur.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje dhe po i japin ndihmën e parë të lënduarit që u transportua me barelë drejt spitalit të Traumës.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb