Aksident i rëndë në Durrës, polici përplas me makinë 3-vjeçarin

LAJM-I-FUNDIT-750x405-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës mesditën e sotme, ku një polic ka aksidentuar me mjetin e tij një fëmijë 3-vjeçar.

Sipas Policisë i mituri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 25.11.2021, rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13 Durrës, shtetasi L. L., punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë