Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar pasditen e kësaj të marte te rrethrrotullimi i Thumanës.

 

Një automjet ka goditur një këmbësor, identiteti i të cilit nuk është bërë ende publik, ku si pasojë e plagëve të marra ka ndëruar jetë menjëherë.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re