Një aksident rrugor ka ndodhur mengjesin e sotëm në Romanat Durrës ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

 

Më datë 03.12.2021., rreth orës 06:40., në Romanat Durrës, nje mjet me drejtues shtetasin A. G., 46 vjeç, ka goditur një këmbësor të paidenrifikuar i cili me mjet të rastit është dërguar në Urgjencën e Durrësit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikur për jetën.

 

Grupi herimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.