Skip to content

Aksident në Fushë-Krujë/ Makina përplas këmbësorin

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Fushë Krujë, ku një mkinë ka përplasur një 72 vjeçar.

Policia bën me dije se mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë