Aksident në qendër të Fierit, makina përplas këmbësorin, arratiset shoferi

Screenshot_19-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në qendër të Fierit.

Një drejtues automjeti duke kaluar semaforin ka përplasur një kalimtar i cili menjëherë është transportuar në spitalin e Fierit, ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Shkak mendohet kalimi i 2-anshëm ku ka përparësi kalimtari dhe automjeti. Shoferi u largua nga vendngjarja por është identifikuar nga policia.

Uniformat blu ndodhen në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkakun e vërtetë të aksidentit.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë