Home SHQIPERIA Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin, plagoset rëndë

Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin, plagoset rëndë

0
Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin, plagoset rëndë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotmeek mbikalimi i Kopshtit Zoologjik, në Tiranë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë në një i moshuar.

 

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:15, tek mbikalimi i Kopshtit Zoologjik, ku mjeti me drejtues shtetasin A. F., ka aksidentuar shtetasin këmbësor H. V., 86 vjeç.

 

Si pasojë ky shtetas është dëmtuar dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën. Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë