Aksident tragjik në Shkodër/ Humb jetën drejtuesi i motomjetit

aksident.jpeg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën nacionale Shkodër – Koplik.

Sipas policisë, rreth orës 17:00, në rrugën  një motomjet ka humbur kontrollin, për pasojë drejtuesi i motomjetit shtetasi Sh. S., 71 vjeç ka humbur jetën

Paraprakisht dyshohet që drejtuesi i motomjetit të ketë pësuar arrest kardiak dhe për rrjedhojë ka humbur jetën pasi nga dalja nga rruga nuk ka pësuar dëmtime.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë