Skip to content

Aksidenti i rëndë në Milot-Rubik, reagon Policia

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Milot/Informacion paraprak Në aksin rrugor Milot -Rrëshen, janë përfshirë në aksident automjeti tip “Benz” me automjetin tip “Opel”. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë një i mitur 3- vjeçar, që udhëtonte me prindërit në mjetin tip “Opel” dhe ka marrë dëmtime është transportuar në spitalin e Traumës Tiranë drejtuesi i mjetit tip “Benz ” …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë