Skip to content

Aksidenti tragjik në Milot, shkon në dy numri i viktimave

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Faqja Kryesore/Aktualitet/Aksidenti tragjik në Milot, shkon në dy numri i viktimave

Ka humbur jetën dhe babai i 3-vjeccarit që vdiq ditën e sotme pas një aksidenti tragjik në Milot. Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë