Skip to content

Aksidenton me makinë këmbësorin në Fushë Krujë, i plagosuri niset drejt spitalit (Detaje)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pasditen e së premtes ka ndodhur një aksident në Fushë-Krujë.

Drejtuesi i automjetit ne iniciale G.B ka aksidentuar këmbësorin 72-vjeçar banues në Fushë Krujë, i cili është dërguar për të marrë mjekim në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Krujë/Informacion paraprak
Më datë 26.11.2021, në Fushë Krujë, mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë